O společnosti

Společnost ZELENKA je rodinná firma, která poskytuje komplexní jazykové služby již od roku 1990. Za tuto dlouhou dobu jsme získali mnoho neocenitelných zkušeností, které se snažíme předávat našim zákazníkům. Jsme jednou z největších a nejdéle působících překladatelských agentur ve střední Evropě.

Naši zákazníci oceňují zejména tyto naše přednosti:

Používání moderních jazykových nástrojů (CAT)

Pracujeme s moderními lingvistickými softwarovými nástroji (SDL Trados, Transit, SDLX, Wordfast a Across). Tyto nástroje používají tzv. překladovou paměť, takže můžeme dosáhnout značných úspor, zkrátit termín dodání, snížit chybovost. Tyto nástroje také umožňují kontrolovat dodržování specifické firemní terminologie ve všech dokumentech.

Poradenství

Poskytujeme poradenství, které se týká zejména použití správných postupů a technologií při vytváření a aktualizaci firemní dokumentace. Potom je možno významným způsobem šetřit čas a peníze i následně při překládání či lokalizacích.

Diskrétnost

Se všemi dokumenty zákazníků zacházíme jako s přísně důvěrnými. Všichni interní i externí pracovníci, kteří přicházejí do styku s důvěrnými materiály, jsou zavázáni dodržovat mlčenlivost a chránit utajované informace.

Příznivé ceny

Cenovou nabídku zpracujeme individuálně pro každého zákazníka. Kalkulaci provedeme na přání buď podle počtu zdrojových slov, nebo podle počtu normostran. Ceny mohou být zvýhodněny v závislosti na rozsahu objednávaných služeb a sníženy použitím moderních jazykových nástrojů.

Zabezpečení dat

Všechna data našich zákazníků, ať již v elektronické nebo vytištěné podobě, jsou chráněna všemi dostupnými prostředky. Server společnosti je zabezpečen nejnovějším firewallem. Kanceláře společnosti jsou zajištěny moderním elektronickým ochranným systémem.

Jednoduchý obslužný systém

Každý zákazník má možnost s námi komunikovat velmi jednoduše prostřednictvím portálu pro zákazníky nebo jiným způsobem, který mu nejlépe vyhovuje.

Dodržování dohodnutých termínů

Dohodnutý termín odevzdání práce je prioritou každého pracovníka naší společnosti.

Široký záběr překládaných jazyků a oborů

Máme k dispozici více než 3 000 odborníků na různé jazyky a profese. Kompetence těchto pracovníků jsou přísně prověřovány a průběžně kontrolovány pomocí systému managementu kvality. Spolupracujeme s odborníky po celém světě, můžeme proto snadno zajistit, že překlady a jazykové korektury provedou rodilí mluvčí.

Schopnost zvládnout velké objemy překladů

S využitím projektových týmů jsme schopni zajistit i velmi rozsáhlé projekty ve velmi krátkém čase.

Komunikativnost našich projektových manažerů

Naši projektoví manažeři jsou vyškoleni k vysoce profesionální komunikaci s našimi zákazníky. Tato komunikace je mnohdy klíčem k zajištění požadované kvality.

Certifikace společnosti a mezinárodní zkušenosti

Pravidelně provádíme interní i externí audity společnosti. Management kvality je velmi důležitou součástí naší práce. Aktivně působíme v různých mezinárodních profesních asociacích a organizacích.