Na tenhle turnaj v badmintonu jen tak nezapomeneme

16. 4. 2018

Sport má s prací hodně společného. Někdy člověk musí dělat věci opakovaně, aby se mu vryly pod kůži, musí umět překonat sám sebe a musí se naučit přijmout prohru, ale také si užít vítězství. V překladatelské agentuře ZELENKA to víme a sportovci se to u nás jen hemží, což se naplno ukázalo v průběhu našeho badmintonového turnaje.

Někteří z nás jsou totiž VELMI soutěživí, takže si diváci mohli užít i vskutku nelítostné údery. A pozor, i z řad našich kolegyň a partnerek!

Jeli jsme klasického vyřazovacího pavouka a musíme říct, že nás nasazení všech až překvapilo. Někteří nováčci (které jsme nabrali v minulém roce) s námi byli na sportovní akci vůbec poprvé, ale hned ukázali, že se nehodlají držet zpátky. Mydlili ty košíčky, jako by na tom závisely jejich životy.

Navíc nám všem vlévalo další energii do žil mohutné fandění (a mexické vlny) našich rodinek z tribun. Pokud zrovna nesjíždíme řeky na raftech nebo nebrázdíme lesy na kolech, rádi chystáme akce i pro celé rodiny - třeba náš sportovní víkend v Luhačovicích nebo lukostřelecký teambuilding. O to víc se pak cítíme skutečně jako jeden tým.

Ale zpátky do hry! Pokud jste už badminton hráli, asi víte, že je to pořádná makačka. Ani to však nezabránilo zakladateli naší překladatelské agentury Zbyňkovi Zelenkovi, aby spolu s dcerou Ivou (která se u nás stará o VIP zákazníky) vyklepli všechny soupeře z pavouka a probojovali se až do finále, kde svedli lítý boj s Davidem a Markem.

Na pomyslných stupních vítězů nakonec stanuli v tomto pořadí:

1. místo - David a Marek

2. místo - Zbyněk a Iva

3. místo - Štěpán a Markéta

Když jsme se všichni trochu vydýchali, splnili jsme jednu milou povinnost. Zbyněk Zelenka měl právě narozeniny, takže jsme mu nachystali něco speciálního. Nemohli jsme mu přece jen tak normálně koupit dárek a pak mu ho dát, to by byla nuda.

Místo toho jsme na pergamen (ruční výroby, málem jsme s personalistkou Jančou uhořeli, když jsme ho chystali :-D pozn. autora) napsali přání, které jsme všichni podepsali a vložili do speciální láhve. Tím to ale neskončilo. Na druhou stranu pergamenu jsme nakreslili mapku, která vedla až ke schovanému dárečku. Jak jste asi pochopili, máme prostě rádi trochu bláznivé věci. :-)

Pokud vás zajímají naše další akcičky a teambuildingy, sleduje náš Facebook nebo Instagram. Určitě se tam objeví.

Další fotky najdete tady -> Napínavý turnaj v badmintonu

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše neotravná reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu