Potkejme se na největším CZ&SK veletrhu elektrotechniky AMPER!

8. 3. 2018

Na elektrotechnický veletrh AMPER jezdíme už léta opravdu rádi. Bereme to jako ideální příležitost k setkání se zákazníky, kterým dodáváme technické překlady a zároveň je to skvělé prostředí k navázání nových partnerství. Vítáme i možnost si veletrh v klidu projít a prozkoumat novinky ze světa elektrotechniky, elektroniky, pohonů, automatizace a Průmyslu 4.0.

Je to pak hned o kus zajímavější práce, když s vystavovateli řešíme překlady ke strojům, které si rovnou můžeme prohlédnout na jejich stánku. To samozřejmě láká i naše překladatele, kteří s námi čas od času na podobné veletrhy jezdí. Osobní zkušenost je zkrátka k nezaplacení.

 

Oficiální videopozvánka

 

Právě při těchto příležitostech vznikají dlouholetá partnerství, která mnohdy přerostou až v přátelství, třeba účastí na našich neformálních akcích. Se zákazníky samozřejmě řešíme především pracovní záležitosti, ale pokud je čas a chuť, rádi s nimi vyrazíme třeba na sportovní víkend nebo do úžasné přírody kolem Mikulova. Zákazníky zkrátka nebereme jako vizitky, ale jako lidi. :-)

Také se chystáte do Brna a hledáte spolehlivého dodavatele překladatelských služeb? Pak si domluvte schůzku s Ivou Zelenkovou a přímo na veletrhu můžete vše probrat. Stačí jí zavolat na číslo +420 778 433 100 nebo napsat e-mail na iva.zelenkova@zelenka.cz.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše neotravná reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu