Reference mluví
samy za sebe

Od roku 1990 jsme dotáhli do konce přes 200 000 překladatelských zakázek. Tady je malá ochutnávka firemních partnerů, kterým jsme hrdým dodavatelem jazykových služeb.
 
 
  • Vše
  • IT
  • Strojírenství
  • Automotive
  • Energetika
  • Elektrotechnika
  • Medicína
  • Finance
  • Ostatní

 

S celou řadou firem nás pojí dlouhodobé partnerství

Badger Meter Mezinárodně uznávaný výrobce průtokoměrů

Continental Celosvětově úspěšný dodavatel v odvětví automobilového průmyslu

Emerson Významný hráč na poli elektrotechniky s pobočkami po celé zeměkouli

Lapp Group Mimořádně úspěšný výrobce kabelů pro celý svět

Renishaw Celosvětově úspěšná firma v oblasti strojírenských a vědeckých technologií

Překladatelská agentura ZELENKA nám již od roku 2007 připravuje bezchybné překlady našich marketingových dokumentů. Oceňujeme hlavně profesionální přístup, tah na branku a vždy perfektně odvedenou práci. ZELENKA je spolehlivý dodavatel odborných překladů a s naší spoluprací jsme spokojeni.

Ondřej Třetina

Marketing Manager

 

Agentuře ZELENKA zadáváme překlady již více než 11 let. Ceníme si její rychlosti, přesnosti a osobního přístupu. Nejčastěji objednáváme překlady manuálů, stavebních plánů nebo produktové dokumentace. S agenturou ZELENKA jsme maximálně spokojení a těšíme se na další společné projekty.“

Zdeněk Novák

Marketing Communication Manager

 

Na spolupráci s agenturou ZELENKA si ceníme rychlosti reakce na poptávky a zároveň rozmanitosti dostupných jazykových možností. Naše požadavky na překlady bývají komplikovanější, a i přesto se vždy podaří zakázku zdárně dokončit. Jako velké plus navíc vnímáme přátelský přístup, který s agenturou máme. Děkujeme za to a těšíme se na další kooperaci.“

Michaela Prokopová

Marketing Coordinator, Zásilkovna s.r.o.

 

S překladatelskou agenturou Zelenka naše společnost spolupracuje již léta. Překládají pro nás manuály, různé technické a firemní dokumenty. Jejich profesionálního přístupu si vážíme a jsme velmi spokojeni s rychlostí vyřizování jednotlivých zakázek. Rozhodně můžeme agenturu doporučit a s radostí budeme nadále pokračovat ve spolupráci.

Lucie Kmínková

Sales support, Yamazaki Mazak Central Europe, s.r.o.

 

S agenturou ZELENKA spolupracujeme zejména na překladech webů, reklamních textů a podkladů pro naše cílové trhy. Vzhledem k tomu, že jsme obsloužili zákazníky z více než 50 zemí na 4 kontinentech, je cílových jazyků opravdu hodně. Překlady jsou pro nás schopni vyhotovit vždy v požadovaném termínu i kvalitě.

Lenka Bokajová

Senior Marketing Specialist, Solarity s. r. o.

 

Překladatelské služby agentury ZELENKA využíváme již od roku 2004. Jedná se hlavně o překlady marketingových textů, tiskových zpráv a technické dokumentace. S přístupem agentury jsme nadmíru spokojení a rozhodně ji můžeme doporučit.

Ing. Jarmil Králíček

Marketing Manager, Heidelberg

 

Reklamní agentura Cheil je hlavním partnerem největší jihokorejské společnosti dodávající spotřební elektroniku. Od svých dodavatelů očekáváme rychlost a vysokou kvalitu, což ZELENKA plní na výbornou. Proto je už dlouhodobě naší volbou pro překlady a lokalizace marketingových materiálů tohoto jihokorejského giganta.

Martin Slavík

Project Manager, Cheil Czech

 

 

Překladatelské služby agentury ZELENKA využíváme napříč celou skupinou Brose již od roku 2017. Jedná se hlavně o překlady personálních textů a technické dokumentace. Moc si vážím jejich profesionálního přístupu, vždy vstřícného chování a rychlosti, s jakou nám překlady dodávají“

Kateřina Schenkerová

Brose CZ spol. s r.o.

 

Velice si vážíme vstřícnosti a kvality poskytovaných služeb. Jsme maximálně spokojeni a můžeme agenturu ZELENKA doporučit.

Jaromíra Velechovská

Eurovia

 

Turečtina, švédština, dánština, slovenština, ruština, chorvatština, estonština, maďarština, španělština, finština, polština - překlady všech těchto jazyků nám překladatelská agentura ZELENKA poskytla za konkurenční ceny a bez chyby.

Oto Havelka

SCHMACHTL

 

S agenturou ZELENKA jsme velmi spokojení. Dodržení termínů je pro agenturu samozřejmostí a vysoká kvalita překladů také."

Eva Kotěšovcová

Škoda Electric

 

ZELENKA nám zajišťuje firemní jazykové kurzy od roku 2011. Ceníme si schopností i přístupu lektorů a stejně tak ochoty pružně reagovat na naše požadavky. Určitě budeme spolupracovat i nadále.

Ing. Romana Jusufi

HR specialista, DURA-LINE CT, s.r.o.

 

Na spolupráci se ZELENKOU je pro nás zásadní, že se vždy můžeme spolehnout na technickou správnost překladů všech manuálů a technických listů. Využili jsme také tlumočení, které dopadlo na výbornou."

Tereza Soldánová

Evora Trade

 

U ZELENKY dlouhodobě zadáváme překlady manuálů z angličtiny do slovenštiny ke spotřební elektronice. Naše spolupráce funguje velmi hladce od samého začátku a nenapadá mě jediná věc, kterou by šlo vylepšit. Jsme opravdu rádi, že jsme našli tak spolehlivého dodavatele překladů!“

Peter Činčár

Senior Project Manager, IRDistribution

 

Se společností ZELENKA jsem za posledních 9 let osobně realizovala více než 2 400 překladatelských projektů.
Vždy jsem byla spokojená, zejména s přístupem zaměstnanců a rychlostí poskytovaných služeb. Tuto společnost mohu určitě doporučit.“

Kateřina Příhodová

Executive Assistant, Tescoma s. r. o.

 

Prohlédněte si konkrétní výsledky naší práce

 

 

 

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu