ZELENKA Praha

Mobil: +420 775 473 820

E-mail: praha@zelenka.cz

Osobní schůzka po domluvě

ZELENKA Zlín

Kvítková 4703
760 01 Zlín

Telefon: +420 577 144 669
Fax: +420 577 144 664
Mobil: +420 778 704 855

E-mail: info@zelenka.cz

ZELENKA Brno

Mobil : +420 775 473 820

E-mail: brno@zelenka.cz

Osobní schůzka po domluvě

ZELENKA Bratislava

Mobil.: +421 948 320 380

E-mail: bratislava@zelenka-preklady.sk

ZELENKA Budapest

E-mail: budapest@zelenka-translations.com

ZELENKA Tokyo

E-mail: tokyo@zelenka-translations.com

ZELENKA Munich

Telefon: +49 89 24887935
Mobil: +49 1797592550

E-mail: muenchen@zelenka-uebersetzungen.de

ZELENKA Orlando

E-mail: orlando@zelenka-translations.com

Kontaktní informace

Volejte rádi vás uslyšíme

+420 577 144 669
+420 577 431 689

Pište těšíme se na
váš e-mail

Hlavní sídlo (fakturační adresa)

ZELENKA Czech Republic s.r.o.
Kvítková 4703
760 01 Zlín
IČ: 27746364 / DIČ: CZ27746364

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně v oddílu C, vložce č. 56206

Jednatelé společnosti:
Zbyněk Zelenka, Iva Vedrová

Kontaktní místa

Abychom mohli být v co nejužším kontaktu s našimi zákazníky, nabízíme kontaktní místa hned na třech kontinentech.

Napište nám, obratem se ozveme

0%
Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše neotravná reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu