ZELENKA Praha

Nám. 14. října 1307/2
150 00 Praha

Telefon: +420 257 181 058
Fax: +420 257 326 716

E-mail: praha@zelenka.cz

Osobní schůzka po domluvě

ZELENKA Zlín

Kvítková 4703
760 01 Zlín

Telefon: +420 577 144 669
Fax: +420 577 144 664
Mobil: +420 778 704 855

E-mail: info@zelenka.cz

ZELENKA Brno

Sochorova 23
616 00 Brno

Mobil : +420 775 473 820

E-mail: brno@zelenka.cz

Osobní schůzka po domluvě

ZELENKA Bratislava

Galvaniho 7/D
821 04 Bratislava

Mobil.: +421 948 320 380

E-mail: bratislava@zelenka-preklady.sk

ZELENKA Budapest

Erzsébet krt. 40-42
1073 Budapest

E-mail: budapest@zelenka-translations.com

ZELENKA Shanghai

suit 222, block
11, 3725 zhen bei road
pu tuo district
Shanghai, P. R. China

Telefon: +86 13 912639391

E-mail: shanghai@zelenka-translations.com

ZELENKA Tokyo

Wakohre Kobe Kitano Celux
2-13-27-501 Kano-cho, Chuo-ku
Kobe 650-0001, HYOGO

E-mail: tokyo@zelenka-translations.com

ZELENKA Munich

Raintaler Str. 14
81539 München - Obergiesing

Telefon: +49 89 24887935
Mobil: +49 1797592550

E-mail: muenchen@zelenka-uebersetzungen.de

ZELENKA Orlando

2520 Needle Palm Dr.,
Edgewater, Florida 32141, US

E-mail: orlando@zelenka-translations.com

Kontaktní informace

Volejte rádi vás uslyšíme

+420 577 144 669
+420 577 431 689

Pište těšíme se na
váš e-mail

Hlavní sídlo (fakturační adresa)

ZELENKA Czech Republic s.r.o.
Kvítková 4703
760 01 Zlín

IČ: 27746364 / DIČ: CZ27746364

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně v oddílu C, vložce č. 56206

Jednatelé společnosti:
Zbyněk Zelenka, Roman Zelenka

Kontaktní místa

Abychom mohli být v co nejužším kontaktu s našimi zákazníky, nabízíme kontaktní místa hned na třech kontinentech.

Napište nám, obratem se ozveme.

0%

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ