Překlady jako Brno

Pro firmy z Brna jsme dlouholetým partnerem

Překladatelskou agenturu ZELENKA jsme založili v roce 1990 ve Zlíně. Ze Zlína to není do Brna nijak daleko, proto jsme naše služby začali hned nabízet i společnostem z největšího města na Moravě.

 

Tisíce překladatelů i pro Brňany

Náš tým profesionálních překladatelů je brněnským firmám plně k dispozici. Spolupracujeme s více než 7 000 překladateli z celého světa, takže se postaráme o rychlé dodání kvalitních textů. Zajistíme vám překlady až pro 220 oborů ve 120 jazycích.

Tady je jejich malá ukázka:

U nás máte stoprocentní jistotu, že na překladech pro vaši firmu budou pracovat jen vysoce vzdělaní a odborně prověření lingvisté. Do svých řad přijímáme pouze experty s letitými zkušenostmi a citem pro jazyk. Chceme vám za všech okolností zajistit kvalitní překlady, a proto jsme tolik nároční na výběr našich kolegů. Reference od zákazníků vám prozradí trochu víc.

 

Dobrá zpráva pro Brno – jsme perfekcionisté

Máme za sebou přes 30 let zkušeností a více než 330 milionů přeložených slov. To jsou sice poměrně vysoká čísla (o kterých se nám při zakládání agentury ani nesnilo), ovšem v úsilí nijak nepolevujeme. Pro všechny obchodní partnery z Brna chceme být i nadále důvěryhodným poskytovatelem jazykových služeb, a proto máme léty prověřený systém kontroly kvality, který neustále vylepšujeme.

Co nám pomáhá dodávat kvalitní překlady?

Žádný překlad neopustí naše kanceláře, dokud neprojde hloubkovou kontrolou rodilých mluvčích a profesionálního překladatelského softwaru. K vám se dostanou pouze špičkově přeložené texty.

 

Další dobrá zpráva pro Brno – jsme cenově výhodní

Přání všech našich zákazníků je prosté. Chtějí dostávat kvalitní překlady za co nejnižší ceny a my se jim snažíme vyjít maximálně vstříc. Moderní softwarové nástroje dokáží ušetřit velké sumy peněz, a proto je hojně využíváme. Šetřit na sazbách překladatelů se nevyplácí a také to neděláme. Jedním ze způsobů, jak šetříme zákazníkům peníze, je právě použití moderních technologií. Zvláště u velkých projektů tím lze dosáhnout významných úspor. (Podívejte se třeba na případové studie z naší spolupráce s IFS nebo Lenovem)

Další z cenových úspor dosahujeme poskytováním odborného poradenství. Zdarma vám doporučíme ideální variantu překladu vhodnou přímo pro váš konkrétní projekt. Za překlady nebudete platit nic navíc, vše navrhneme na míru danému projektu. Naše cenová politika i důraz na kvalitu překladů jsou důvodem, proč u nás naprostá většina zákazníků objednává překlady pravidelně. A my si toho patřičně vážíme.

 

Časově neomezená záruka na překlady v Brně

Touha nabízet zákazníkům něco víc nás dovedla ke zrušení klasické záruční lhůty. Provedli jsme důkladný rozbor našich překladů za poslední roky a vyplynulo nám to zcela přirozeně: Nabídneme zákazníkům časově neomezenou záruku na překlady. Tolik věříme dovednostem našich překladatelů a našemu systému kontroly kvality.

Jestliže v Brně stále hledáte spolehlivého dodavatele překladů, ozvěte se nám a kdo ví, třeba rozjedeme dlouhotrvající spolupráci.

 

ZELENKA BRNO

Sochorova 23
616 00 Brno

Mobil : +420 608 441 032
E-mail: brno@zelenka.cz

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše neotravná reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu