Strojírenské překlady, na které je spolehnutí

Překlady strojírenství máme v popisu práce už dlouhá léta

Ročně přeložíme přes 12 tisíc zakázek, z čehož 30 % tvoří projekty z oboru strojírenství. Dobře chápeme potřeby strojírenského odvětví a zákazníkům umíme dodat prvotřídní překlady pro tento obor. Postupem času jsme totiž vytvořili skupinu expertů, která se věnuje výhradně překladům týkajících se strojírenství.

 

Máme desítky odborníků ze strojírenského průmyslu

V současné chvíli je pro vás připraveno více než 140 překladatelů, kteří se věnují jen a pouze strojírenskému průmyslu. Jsou to experti působící v oboru dlouhé roky a jejich zkušenosti jsou vám plně k dispozici. I skutečně velké zakázky pro vás chceme přeložit v co nejkratším možném termínu, a právě proto jsme navázali spolupráci s tolika odbornými překladateli.

 

Přeložíme veškerou dokumentaci pro strojírenství

Dlouhodobě zajišťujeme překlady dokumentů k navrhování, výrobě a také údržbě strojů i zařízení. Naší specializací jsou hlavně překlady dokumentace a manuálů k:

  • Obráběcím strojům
  • Automobilům
  • Lodím
  • Letadlům
  • Jaderným reaktorům a dalším

Nezáleží na velikosti ani složitosti stroje, protože naši experti se vyznají v mnoha oblastech strojírenství a vytvoří vám technicky přesnéterminologicky jednotné překlady.

 

CAT nástroje překlady urychlí a podstatně zlevní

Stále hledáme způsoby, jak zákazníkům ze strojírenství dodávat vysoce kvalitní překlady a zároveň jim snižovat náklady. A díky použití moderního softwaru to zvládáme. CAT nástroje typu SDL Trados nebo Transit umožňují vytvoření překladové paměti, do níž se uloží již jednou přeložené výrazy, a jejich další překlad je tak výrazně levnější. Zvláště u větších zakázek jsou pak cenové rozdíly markantní.

Další moderní software provede obsáhlou kontrolu všech přeložených textů, včetně jejich porovnání se zdrojovým textem. To je důležité zvláště u rozsáhlých projektů, protože překladatel může mezi tisíci stranami snadno přehlédnout mezeru mezi slovy nebo nepřeložený blok textu. U nás to právě díky těmto programům nehrozí.

Využitím kombinací nejvhodnějších softwarových nástrojů budou vaše překlady pro obor strojírenství nejenom bezchybné a terminologicky jednotné. Budou také výrazně levnější.

Všechny překlady navíc procházejí rodilí mluvčí a specialisté na konkrétní strojírenské obory. Kvalitu překladů zkrátka bereme opravdu vážně.

 

Naše překlady „nerezaví“

Hnacím motorem naší agentury je snaha nepolevit a stále firemním zákazníkům nabízet špičkovou kvalitu překladů. Abychom to dali jasně najevo, zavedli jsme časově neomezenou záruku na všechny překlady. Pro vás je to důkaz, že svojí práci věříme a stojíme si za ní.

Jestliže nám zašlete podrobnosti o vaší zakázce strojírenského překladu, rádi vám připravíme ideální řešení na míru.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše neotravná reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu