Se společností Aukro o využití portfolia našich jazykových služeb

Iva Vedrová

Iva Vedrová

14. 6. 2015

Pro Aukro zajišťujeme služby napříč celým naším portfoliem. Zajímalo nás, jak jsou s naší prací spokojení.

Rozhovor

O zpětnou vazbu jsem požádala Evu Kraváčkovou, která v Aukru zastává pozici HR specialist.

Iva Zelenková: Evo, na začátek by nás zajímalo, jak se momentálně daří Aukru? Čím byste se nám, svým dlouholetým partnerům, mohli pochlubit?

Eva Kraváčková: Společnost Aukro se nyní nachází v období konsolidace a kategorií, na kterou se nyní chceme maximálně soustředit, je Dům a zahrada. V tomto segmentu máme silnou pozici na poli českého e-commerce a tu chceme nadále upevňovat. Neméně důležitým segmentem jsou sběratelé a starožitníci. V Česku jsme jasná on-line jednička, zrovna nedávno se u nás vydražil třeba zlatý dukát Ferdinanda II. z roku 1633 za 910 000 korun.

Iva Zelenková: Naše agentura pro vás zajišťuje celou škálu služeb. Jste s naší prací spokojení?

Eva Kraváčková: Naše spolupráce trvá více jak sedm let. K tak dlouhému období bychom se nedostali, pokud bychom s vámi nebyli maximálně spokojení. Tím spíše, když využíváme celé portfolio z nabídky vašich služeb, tedy jazykové vzdělávání, tlumočení a odborné překlady.

Iva Zelenková: Co se týká jazykových kurzů, jaké máte ohlasy od vašich zaměstnanců na úroveň našeho vzdělávání?

Eva Kraváčková: Rozhodně pozitivní, aktuálně běží více jak 40 kurzů. Oceňujeme především flexibilitu lektorů, jejich kvalitu a ochotu se přizpůsobit našim potřebám.

kurz

Iva Zelenková: Naše agentura pro vás zajišťovala i tlumočnickou činnost, dopadlo to k vaší spokojenosti?

Eva Kraváčková: Ano, zajistili jste nám tlumočníka, který v angličtině konsekutivně tlumočil kolegyni na strategickém management meetingu. Celá akce dopadla úspěšně, váš tlumočník odvedl výbornou práci.

Iva Zelenková: Dlouhodobě vám dodáváme i překlady, jak hodnotíte tuto stránku naší spolupráce?

Eva Kraváčková: Jak jsem řekla už dříve, vzhledem k počtu let naší spolupráce nelze než chválit. Aukro si své dodavatele služeb vybírá velmi pečlivě a ZELENKA je pro nás spolehlivým partnerem. A nejde jen o to, že jsou vaše překlady na vysoké úrovni a termíny dodání jsou vždy dodrženy. Ceníme si i vašeho osobního a přátelského přístupu. To není vždy zvykem.

Iva Zelenková: Jsme rádi, že vám spolupráce s námi tak vyhovuje. Mohla byste nám závěrem prozradit, zda chystáte nějaké konkrétní novinky pro své zákazníky?

Eva Kraváčková: V blízké době pro naše zákazníky připravujeme v kategoriích Automobily a Motocykly možnost vložení inzerátu zdarma. Díky eliminaci poplatku za vložení bude moci každý, kdo chce vystavit své auto nebo motorku, využít vysoké návštěvnosti Aukra zcela zdarma.

Iva Zelenková: Děkujeme za váš čas, Evo, budeme se i nadále snažit o to, abyste byli s našimi službami spokojení.

Eva Kraváčková: Ráda jsem vám poskytla zpětnou vazbu. I to vypovídá o kvalitě vašeho přístupu, když vás zajímá zákazníkův názor. Ať se vám daří a těším se na další spolupráci s Vaší agenturou.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu