Náš tým

Zbyněk Zelenka

General Manager

Agenturu ZELENKA jsem v roce 1990 zakládal s určitou vizí. Chtěl jsem vybudovat firmu plnou kvalitních a spolehlivých odborníků. Nebál jsem se obklopit lidmi, kteří uměli víc než já a pečlivě jim naslouchal. Díky tomu se nám společně podařilo, krůček po krůčku, vybudovat překladatelskou agenturu, o kterou se mohou její partneři kdykoliv opřít.

 

Roman Zelenka

Jednatel

V agentuře jsem pracoval na všech pozicích a v roce 2008 převzal pomyslné žezlo po tátovi. Nastavené hodnoty jsem přijal za své a každý den motivuji celou „firemní rodinu", aby se jich držela. Poctivost, férovost, odvaha makat naplno a přátelský přístup, to jsou naše hlavní znaky, kterými se zasadíme o váš úspěch.

 

Iva Zelenková

Customer Relations Director

Součástí mé práce je pravidelná komunikace s VIP zákazníky a péče o ně. V agentuře působím od roku 2005 a mám obrovskou radost z toho, kam jsme se posunuli a jak pozitivní máme ohlasy. ZELENKA je pro mě srdcová záležitost.

 

Juraj Porada

Head of Sales

U ZELENKY vedu obchodní oddělení a starám se, aby zákazníkům z Česka a Slovenska nic nechybělo. Za všech okolností jednám na rovinu a v přátelském duchu. I díky tomu mě moje práce tak baví.

 

Krisztian Szinapisz

Sales Director

Už léta úspěšně vedu tým obchodních zástupců pro německy mluvící trhy a jednám s VIP zákazníky. Zakládám si na spolehlivosti, preciznosti a moje slovo platí za všech okolností.

 

Jana Pokorná

Quality Manager, HR Manager

Mojí úlohou je dohled nad kvalitou jazykových služeb a všech interních procesů agentury. Za špičkovou kvalitu naší práce, odpovídající mezinárodním normám, ručím bez váhání. A v roli personalistky vždy jednám otevřeně a každému dám šanci ukázat, co v něm je. :-)

 

Michael Borkovec

Head of Projects

Mám pod palcem všechny projekty a úspěšně dotáhnu do konce i ten váš. Pomáhají mi v tom léty nabyté zkušenosti a schopný tým kolegů. Jak říká moje vizitka: Leave your worries to me.

 

David Možnar

PM Team Leader, Deputy Head of Projects

Tělem i duší jsem bojovník a na mojí práci je to doufám znát. Za každý projekt pro české a slovenské zákazníky se peru do posledního dechu a nepřestávám, dokud nejsou naprosto spokojení. Na to se můžete spolehnout i vy.

 

Barbora Smýkalová

PM Team Leader

Umím odhadnout potřeby zákazníků a dělám všechno pro to, abych jejich očekávání naplnila. Komunikace je mojí silnou stránkou, která mi pomáhá úspěšně jednat s VIP zákazníky z německy mluvících zemí.

 

Dana Shuster

Business Development Manager

Mojí doménou je navazování kontaktů s překladatelskými agenturami z Evropy a USA. Styl jejich práce je mi velmi blízký - ten drajv, ta preciznost a dotahování věcí až do konce. Obdivuji to a hodně se tím inspiruji.

 

Zuzana Jurigová

Business Development Manager

Můj úsměv budete vnímat i po telefonu. Komunikace se zákazníky mě opravdu baví a věřím, že to poznáte na první pohled (i poslech).

 

David Klouda

Marketing Manager

Starám se, aby svět viděl skvělou práci mých kolegů a mohl využít talentu našich překladatelů. Marketingové materiály, soc. sítě, PR, jednání s dodavateli… do všeho jdu s tím, aby to odráželo ducha naší agentury, tedy přátelské jednání a prvotřídní kvalitu jazykových služeb.

 
 

S růstem vaší společnosti pomohou i další kolegové