Tlumočení

Připravíme a kompletně zajistíme vše, co budete potřebovat pro zajištění konference, kongresu, semináře, workshopu, přednášky nebo prezentace:


Konsekutivní tlumočení

Tento druh tlumočení se používá obvykle při obchodních jednáních, při doprovodném tlumočení ve výrobních provozech, při turistických akcích, na menších přednáškách, na školeních a při podobných událostech. Řečník vždy ponechává čas tlumočníkovi na překlad a teprve potom pokračuje ve výkladu. Toto tlumočení lze provádět jak bez technického vybavení (při dobré slyšitelnosti a malém počtu účastníků), tak se zesilovací technikou a mikrofonem (při horší slyšitelnosti nebo při větším počtu účastníků).

Soudní tlumočení

Pro vybrané jazyky jsme schopni zajistit také tlumočení, které vykonávají tlumočníci registrovaní příslušným soudem České republiky. Takové tlumočení se provádí v případě, že se úkony dokladují pro účely příslušného úřadu, např. při soudním jednání, sňatku nebo u notáře.

Poradíme vám, jaký druh tlumočení bude pro zamýšlenou akci nejvhodnější a jaké technické vybavení budete pro tyto účely potřebovat. Pošlete nám rychlou poptávku a my se s vámi spojíme.