Revolta s.r.o. oceňuje náš osobní přístup a dodržování termínů

Iva Vedrová

Iva Vedrová

1. 4. 2016

Reklamní agentura Revolta s.r.o. patří mezi naše stálé zákazníky, a protože aktivně vyhledáváme zpětnou vazbu, zeptali jsme se, jak agentura hodnotí naši spolupráci.

revolta-rozhovor

josef_havlik

Josef Havlík, Revolta s.r.o.

Josef Havlík pracuje v reklamní agentuře Revolta s.r.o. na pozici account managera. O překladech jednáme přímo s ním, takže jsme se na spokojenost zeptali právě jeho.

Iva Zelenková: Josefe, naše agentury spolupracují velmi aktivně. Proč si k překladům vybíráte právě nás?

Josef Havlík: Naším hlavním cílem bylo sehnat dodavatele kvalitních překladů. Udělali jsme si průzkum trhu a vy jste jako jedna z mála agentur dokázali vyhovět všem našim požadavkům, zejména rychlostí dodání překladů. Výsledek naší první spolupráce byl vynikající, a tak jsme si vás vybrali jako hlavního partnera pro překlady.

Iva Zelenková: Co děláme jinak, než ostatní?

Josef Havlík: U předchozích překladatelských agentur jsme někdy naráželi na typické „korporátní chování“, kde jste víceméně jenom číslo v kartotéce a podle toho se k vám chovají. U vás jsme už od prvního kontaktu cítili značně odlišný přístup. Dali jste nám od začátku najevo, že jsme pro vás důležití a že chcete vyhovět našim přáním.

Iva Zelenková: Přesně o to se dlouhodobě snažíme, nejen odvádět dobrou práci, ale chovat se při tom jako lidé. Jsme rádi, že to je vidět. :-)

Josef Havlík: Je a sami víme, jak je to důležité. Každou firmu tvoří lidé a u nás v Revoltě je lidský přístup jedním ze základních nepsaných pravidel práce. Bez ohledu na profesní obor platí, že respekt v obchodních vztazích a zároveň lidskost zpříjemňují a zkvalitňují každodenní práci.

Iva Zelenková: S přístupem jste tedy spokojení, co naše pracovní výsledky?

Josef Havlík: Nemáme výtek, jinak bychom nemohli tak často spolupracovat. Vaše agentura dodává kvalitní překlady v rámci dohodnutých termínů. Navíc dokážete zákazníkovi zdarma navrhnout ideální řešení a odhadnout jeho skutečné potřeby pro konkrétní zakázku. Také oceňuji, že jste flexibilní a precizní v doplňkových službách, jako jsou korektury nebo základní grafické úpravy.

Iva Zelenková: Děkujeme, Josefe. :-) I přesto si uvědomujeme, že nesmíme usnout na vavřínech. Těšíme se na další společné projekty a mějte se krásně.

Josef Havlík: Já děkuji vám. A také se těším na další spolupráci našich agentur.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu