Neziskovku Translators without Borders jsme podpořili 2 200 eury. Pomoci můžete i vy!

11. 11. 2016

V předchozí novince jsme avizovali náš záměr podpořit Translators without Borders na tekomu pomocí soutěže o nejvyšší rychlosti na cyklotrenažeru. Všechno klaplo podle plánu, a závodníků bylo nakonec víc, než jsme doufali.

A ještěže jsme měli kolo dobře připevněné do stojanu, jak se někteří rozvášnili!

 

 

Abychom „závodníky“ pořádně nahecovali, rozhodli jsme se přispět součtem deseti nejvyšších dosažených rychlostí. Ten nakonec činil úctyhodných 861 km/h, takže jsme to zaokrouhlili a za nás poslali rovných 900 eur. A když k tomu připočteme dobrovolné příspěvky všech „závodníků“, dostali jsme se na částku 2 200 eur, což je podle nás fantastické a děkujeme všem, kdo přispěli!

 

 

Ale proč je to vlastně důležité?

Translator without Borders je nezisková organizace, která skrze překlady a tlumočení pomáhá lidem v těžkých krizových situacích, jako jsou například války, zemětřesení nebo epidemie. Jejich cílem je překonávat jazykové bariéry a dostat k lidem sdělení, která jsou nezbytná pro jejich přežití a další život po těchto událostech. Tato vize je nám velmi blízká, a proto jsme se rozhodli jejich aktivity dlouhodobě podporovat.

A podpořit je nyní můžete i vy.

Stačí přejít na tuto stránku a rozhodnout se, jakým způsobem byste organizaci mohli pomoci - http://translatorswithoutborders.org/donor/.

I za Translators without Borders vám děkujeme, že vaším příspěvkem uděláte svět o kousek lepším. :-)

 

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu