Poznejte náš tým

Zbyněk Zelenka

General Manager

Agenturu ZELENKA jsem v roce 1990 zakládal s určitou vizí. Chtěl jsem vybudovat firmu plnou kvalitních a spolehlivých odborníků. Nebál jsem se obklopit lidmi, kteří uměli víc než já a pečlivě jim naslouchal. Díky tomu se nám společně podařilo, krůček po krůčku, vybudovat překladatelskou agenturu, o kterou se mohou její partneři kdykoliv opřít.

Roman Zelenka

Jednatel

V agentuře jsem pracoval na všech pozicích a v roce 2008 převzal pomyslné žezlo po tátovi. Nastavené hodnoty jsem přijal za své a každý den motivuji celou „firemní rodinu", aby se jich držela. Poctivost, férovost, odvaha makat naplno a přátelský přístup, to jsou naše hlavní znaky, kterými se zasadíme o váš úspěch.

Iva Zelenková

Customer Relations Director

Součástí mé práce je pravidelná komunikace s VIP zákazníky a péče o ně. V agentuře působím od roku 2005 a mám obrovskou radost z toho, kam jsme se posunuli a jak pozitivní máme ohlasy. ZELENKA je pro mě srdcová záležitost.

Juraj Porada

Head of Sales

ZELENKY vedu obchodní oddělení a starám se, aby zákazníkům z Česka a Slovenska nic nechybělo. Za všech okolností jednám narovinu a v přátelském duchu. I díky tomu mě moje práce tak baví.

Michael Borkovec

Head of Projects

Mám pod palcem všechny projekty a úspěšně dotáhnu do konce i ten váš. Pomáhají mi v tom léty nabyté zkušenosti a schopný tým kolegů. Jak říká moje vizitka: Leave your worries to me.

David Možnar

Deputy Head of Projects, Pricing Manager

Tělem i duší jsem bojovník a na mojí práci je to doufám znát. Za každý projekt pro české a slovenské zákazníky se peru do posledního dechu a nepřestávám, dokud nejsou naprosto spokojení. Na to se můžete spolehnout i vy.

Pavla Oharková

PM Team Leader

Pečuji především o anglicky mluvící zákazníky a dávám si záležet na tom, aby nikomu z mého týmu nic nechybělo. Hodně mě těší, když se s kolegy mohu podělit o zkušenosti, které jsem za ta léta u ZELENKY nabrala. Jsem veselá, pečlivá a záleží mi na dobře odvedené práci pro každého našeho zákazníka.

Dominika Kotíková

PM Team Leader

Umím odhadnout potřeby zákazníků a dělám všechno pro to, abych jejich očekávání naplnila. Komunikace je mojí silnou stránkou, která mi pomáhá úspěšně jednat s VIP zákazníky z německy mluvících zemí.

Štěpán Krajča

PM Team Leader

V roli vedoucího CZ/SK projektového týmu se cítím jako ryba ve vodě. Můžu se naplno věnovat rozvoji kolegů a zároveň uplatnit svou vášeň pro inovace – neustále totiž hledám cesty, jak dělat věci efektivněji. Baví mě i spolupráce mezi odděleními a největší radost mám, když dokážu kolegy nadchnout do novinek, které pak společně zavádíme do praxe. A nezkoušejte se mě ptát na kontingenční tabulky nebo formáty souborů, to byste mě nezastavili. :-)

Šárka Kadlčíková

HR Manager

Každý den pracuji na tom, aby se u nás kolegové i překladatelé cítili dobře. Třeba tím, že jim naslouchám, pořádám pro ně školení i odpočinkové teambuildingy. A v roli personalistky vždy jednám otevřeně a každému dám šanci ukázat, co v něm je. :-)

Tereza Verbíková

Quality Manager

Mojí úlohou je dohled nad kvalitou překladatelských služeb a všech interních procesů agentury. Za špičkovou kvalitu naší práce, odpovídající mezinárodním normám, ručím bez váhání.

Eric Jokiel

Business Development Manager

Mou specializací je navazování nových partnerství se zákazníky z německy mluvících zemí. Řekl bych, že oceňují hlavně můj přátelský přístup a ochotu jim pomoci v jakékoliv situaci. Navíc jsem týmový hráč, takže jsem k ZELENKům rychle zapadl. :-)

Dana Shuster

Business Development Manager

Mojí doménou je navazování kontaktů s překladatelskými agenturami z Evropy a USA. Styl jejich práce je mi velmi blízký – ten drajv, ta preciznost a dotahování věcí až do konce. Obdivuji to a hodně se tím inspiruji.

Jiří Kouřil

Head of DTP

Už odmalička jsem chtěl mít vše pečlivě uspořádané, srovnané a na svém místě. Aniž bych to dřív tušil, přesně to se mi dnes hodí v roli vedoucího našeho DTP oddělení. Všechny výstupy musí přesně sedět a odpovídat požadavkům našich zákazníků. Umím si to ohlídat.

David Klouda

Marketing Manager

Záleží mi na tom, aby svět viděl skvělou práci mých kolegů a mohl využít talentu našich překladatelů. Marketingové materiály, soc. sítě, PR, jednání s dodavateli… do všeho jdu s tím, aby to odráželo ducha naší agentury, tedy přátelské jednání a prvotřídní kvalitu překladatelských služeb.

S růstem vaší společnosti pomohou i další kolegové

 
 
 

Martina Jarošová

Project Manager

Zuzana Tomalová

Assistant to Accounts Manager

Lucie Flámová

Project Manager

Hana Urbánková

Senior Project Manager

Kyle Kristoffersen

Idea Catalyst

Michaela Ftáčníková

Project Manager

Ondřej Konečný

Project Manager

 

Klára Mohylová

Project Manager

Petra Kunovská

Project Manager

Jiří Šrotíř

IT Manager

Barbora Machalová

Project Manager

Pavla Králová

Accounts Manager

Sebastian Möller

Business Development Manager

 

Daniela Skačanová

Project Manager

Lukáš Matlak

Senior Project Manager

Klára Lindnerová

Project Manager

Eva Macháčová

Project Manager

Michal Chrastina

Business Development Manager

Kateřina Trnečková

Project Manager

Milan Milian

Business Development Manager

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ