Poznejte náš tým

Zbyněk Zelenka

General Manager

Agenturu ZELENKA jsem v roce 1990 zakládal s určitou vizí. Chtěl jsem vybudovat firmu plnou kvalitních a spolehlivých odborníků. Nebál jsem se obklopit lidmi, kteří uměli víc než já a pečlivě jim naslouchal. Díky tomu se nám společně podařilo, krůček po krůčku, vybudovat překladatelskou agenturu, o kterou se mohou její partneři kdykoliv opřít.

Iva Vedrová

CEO

Kromě strategie a řízení, což je nutné řešit v každé společnosti, je pro mě důležitá péče o tým. Za každým překladem, tlumočením, jazykovým kurzem či úpravou grafiky stojí silný tým talentovaných nadšenců, kteří mají radost z dobře a poctivě odvedené práce. Moc si vážím energie, kterou do každého projektu vkládají. To, že tento přístup má smysl, potvrzují reference od našich zákazníků. Mít kolem sebe takové lidi je inspirující a jsem za ně za všechny opravdu vděčná.

Michael Borkovec

Head of Projects

Mám pod palcem všechny projekty a úspěšně dotáhnu do konce i ten váš. Pomáhají mi v tom léty nabyté zkušenosti a schopný tým kolegů. Jak říká moje vizitka: Leave your worries to me.

Celý medailonek


Ondřej Konečný

Head of Sales

Díky předchozím zkušenostem z pozice projektového manažera znám překladatelský proces skrz naskrz. Umím tak navrhnout cenově i časově efektivní řešení a zároveň neslibovat nemožné. Každý ze zákazníků si může být jistý, že se za něj postavím a každý projekt dotáhnu do zdárného konce. Za všech okolností komunikuji otevřeně a s čímkoliv rád poradím.

David Možnar

CFO

Tělem i duší jsem bojovník a na mojí práci je to doufám znát. Za každý projekt pro české a slovenské zákazníky se peru do posledního dechu a nepřestávám, dokud nejsou naprosto spokojení. Na to se můžete spolehnout i vy.

Celý medailonek

Šárka Kadlčíková

HR Director

Každý den pracuji na tom, aby se u nás kolegové i překladatelé cítili dobře. Třeba tím, že jim naslouchám, pořádám pro ně školení i odpočinkové teambuildingy. A v roli personalistky vždy jednám otevřeně a každému dám šanci ukázat, co v něm je. :-)

Celý medailonek


Štěpán Krajča

PM Team Leader

V roli vedoucího CZ/SK projektového týmu se cítím jako ryba ve vodě. Můžu se naplno věnovat rozvoji kolegů a zároveň uplatnit svou vášeň pro inovace – neustále totiž hledám cesty, jak dělat věci efektivněji. Baví mě i spolupráce mezi odděleními a největší radost mám, když dokážu kolegy nadchnout do novinek, které pak společně zavádíme do praxe. A nezkoušejte se mě ptát na kontingenční tabulky nebo formáty souborů, to byste mě nezastavili. :-)

Daniela Skačanová

PM Team Leader

Jako vedoucí projektového oddělení pro anglicky mluvící zákazníky plně využívám své silné stránky – předávám zkušenosti kolegům, řeším projektově nejnáročnější zakázky a když je potřeba, vrhnu se i do lingvistických úkolů (jazyky mě totiž neskutečně baví!). A jsem hrdá na to, že se na sebe můžeme v týmu spolehnout a kdykoliv si pomoci.

Barbora Smýkalová

PM Team Leader

V pozici vedoucí německého oddělení cítím velkou zodpovědnost, a to nejen za svoji práci, ale také za výkony svého týmu. Snažím se vnímat jednotlivé členy individuálně a dávat jim najevo zájem, lidskost a empatii. Meta, o kterou všichni společně usilujeme, je profesionálně odvedená práce vůči našim zákazníkům. Objeví-li se na cestě k tomuto cíli nějaká překážka, beru to jako cennou lekci, která mě posouvá dál. A stejně tak vedu i svůj tým.


Tereza Verbíková

Quality Manager

Mojí úlohou je dohled nad kvalitou překladatelských služeb a všech interních procesů agentury. Za špičkovou kvalitu naší práce, odpovídající mezinárodním normám, ručím bez váhání.

Jiří Kouřil

Head of DTP

Už odmalička jsem chtěl mít vše pečlivě uspořádané, srovnané a na svém místě. Aniž bych to dřív tušil, přesně to se mi dnes hodí v roli vedoucího našeho DTP oddělení. Všechny výstupy musí přesně sedět a odpovídat požadavkům našich zákazníků. Umím si to ohlídat.

Jiří Šrotíř

IT Manager

Dohlížím na hladký provoz všech našich serverů a počítačů a cvičím umělou inteligenci ke zefektivnění našich procesů. Také mám pod palcem zabezpečení celé IT infrastruktury a kolegové tak mohou s klidnou hlavou věnovat 100 % úsilí vašim zakázkám.


Eva Dohnalová

Marketing Manager

Když někdo odvádí tak skvělou práci jako moji kolegové u ZELENKY, je radost ji prezentovat světu. A to je přesně můj úkol. Pomocí propagačních materiálů, webových stránek nebo příspěvků na sociálních sítích všem ukázat, co, a hlavně jak kvalitně děláme. Svou práci beru velmi vážně a zodpovědně. To ostatně ve firmě, kde slova jako spolehlivost, ochota, vzájemný respekt nebo poctivost nejsou jen prázdnými pojmy, ale naopak součástí každodenního života, ani jinak nejde.

Petra Kunovská

Senior Project Manager a Interpreting Manager

U ZELENKY mám na starosti projektové řízení překladatelských projektů pro zákazníky z Česka a Slovenska. Zařizuji také tlumočení pro klienty z celého světa, což beru jako vítané zpestření. V obou případech pečlivě vybírám ty nejvhodnější dodavatele tak, aby vše šlo hladce a zákazník byl s výsledkem maximálně spokojený. Tahle práce mi sedí, protože jsem organizační typ a ráda komunikuji se všemi – od zákazníků přes dodavatele až po kolegy z našeho týmu.

Markéta Juráková

Chief Accountant

Ráda mám ve věcech pořádek a jsem dost pečlivá. Zároveň se jen tak nezaleknu nějaké výzvy a celkově jsem hodně akční. No a také jsem hodně optimistická a za všech okolností si udržuji nadhled. To vše mi pomáhá při té mojí mravenčí práci s čísly.


Eva Osohová

Vendor Manager

Za základní stavební kameny úspěšné spolupráce považuji komunikaci a vzájemnou důvěru. Proto s překladateli jednám tak, aby věděli, že se na mne mohou kdykoliv obrátit nejen s technickými problémy, ale i s obyčejnými každodenními starostmi. Již dříve jsem získala zkušenosti i na pozici projektového manažera. Vím tedy, jaké nástrahy číhají na obě strany – překladatele i projekťáky. O to více mi záleží na tom, aby měl každý k dispozici vše potřebné pro kvalitní práci, všichni byli spokojení a těšili se na další projekty. Za monitory sedí lidské duše se svými příběhy a tak ke všem přistupuji. :-)

Lukáš Pospíšil

Business Development Manager

Jako obchodní manažer mám na starosti péči o stávající zákazníky a získávání těch nových. Těší mě, když mohu osobě na druhé straně linky nebo počítače pomoci vypořádat se s nastalou situací – ať už jde o krizovku nebo “obyčejnou” provozní věc. Abych byl zákazníkům schopný pomoci nebo poradit v jakékoli záležitosti, snažím se neustále zlepšovat své znalosti v oblasti projektového řízení. Díky tomu mám vždy přesné a aktuální informace.

Matěj Machala

Business Development Manager

Spokojenost zákazníků, nalezení nejlepšího řešení, aktivní a transparentní komunikace – to jsou hlavní aspekty mé práce. Zajišťuji požadavky zákazníků, vysvětluji ideální postup a starám se o to, aby vše proběhlo hladce. A pokud se přece jen nějaká překážka objeví, vždy jsem připravený ji překonat. Využívám k tomu zkušenosti, které jsem nasbíral jako projektový manažer. Díky tomu znám překladatelský proces od začátku do konce.

S růstem vaší společnosti pomohou i další kolegové

 

Zuzana Konečná

Assistant Chief Accountant

Dana Shuster

Administrative Assistant

Tereza Dostálová

Senior Project Manager

Klára Lindnerová

Senior Project Manager

Lucie Flámová

Deputy PM Team Leader

Marek Siňár

Project Manager

Enerel Enkhbaatar

Senior Project Manager

Kristýna Mannová

Project Manager

Klára Čierníková

Project Manager

Barbora Machalová

Senior Project Manager

Sebastian Möller

Project Manager

 

Barbora Jandlová

Project Manager

Michaela Černocká

Vendor Manager Assistant

Barbora Čagánková

Assistant Chief Accountant

Kateřina Petrůjová

Project Manager

Šárka Juříková

Project Manager

Silvie Vaculčíková

Project Manager

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu