Náš tým

Zbyněk Zelenka

General Manager

Agenturu ZELENKA jsem v roce 1990 zakládal s určitou vizí. Chtěl jsem vybudovat firmu plnou kvalitních a spolehlivých odborníků. Nebál jsem se obklopit lidmi, kteří uměli víc než já a pečlivě jim naslouchal. Díky tomu se nám společně podařilo, krůček po krůčku, vybudovat překladatelskou agenturu, o kterou se mohou její partneři kdykoliv opřít.

Roman Zelenka

Jednatel

V agentuře jsem pracoval na všech pozicích a v roce 2008 převzal pomyslné žezlo po tátovi. Nastavené hodnoty jsem přijal za své a každý den motivuji celou „firemní rodinu", aby se jich držela. Poctivost, férovost, odvaha makat naplno a přátelský přístup, to jsou naše hlavní znaky, kterými se zasadíme o váš úspěch.

Iva Zelenková

Customer Relations Director

Součástí mé práce je pravidelná komunikace s VIP zákazníky a péče o ně. V agentuře působím od roku 2005 a mám obrovskou radost z toho, kam jsme se posunuli a jak pozitivní máme ohlasy. ZELENKA je pro mě srdcová záležitost.

Juraj Porada

Head of Sales

ZELENKY vedu obchodní oddělení a starám se, aby zákazníkům z Česka a Slovenska nic nechybělo. Za všech okolností jednám na rovinu a v přátelském duchu. I díky tomu mě moje práce tak baví.

Krisztian Szinapisz

Sales Director

Už léta úspěšně vedu tým obchodních zástupců pro německy mluvící trhy a jednám s VIP zákazníky. Zakládám si na spolehlivosti, preciznosti a moje slovo platí za všech okolností.

Michael Borkovec

Head of Projects

Mám pod palcem všechny projekty a úspěšně dotáhnu do konce i ten váš. Pomáhají mi v tom léty nabyté zkušenosti a schopný tým kolegů. Jak říká moje vizitka: Leave your worries to me.

David Možnar

PM Team Leader, Deputy Head of Projects

Tělem i duší jsem bojovník a na mojí práci je to doufám znát. Za každý projekt pro české a slovenské zákazníky se peru do posledního dechu a nepřestávám, dokud nejsou naprosto spokojení. Na to se můžete spolehnout i vy.

Kateřina Žabka

PM Team Leader

Pečuji především o anglicky mluvící zákazníky z řad prestižních agentur. Při této práci je nezbytné být flexibilní, technicky zdatný a zároveň empatický. To na mě sedí, a proto se u ZELENKY cítím jako člověk na svém místě.

Barbora Smýkalová

PM Team Leader

Umím odhadnout potřeby zákazníků a dělám všechno pro to, abych jejich očekávání naplnila. Komunikace je mojí silnou stránkou, která mi pomáhá úspěšně jednat s VIP zákazníky z německy mluvících zemí.

Tereza Verbíková

Quality Manager

Mojí úlohou je dohled nad kvalitou překladatelských služeb a všech interních procesů agentury. Za špičkovou kvalitu naší práce, odpovídající mezinárodním normám, ručím bez váhání.

Jana Pokorná

HR Manager, Vendor Manager

Každý den pracuji na tom, aby se u nás kolegové i překladatelé cítili dobře. Třeba tím, že jim naslouchám, pořádám pro ně školení i odpočinkové teambuildingy. A v roli personalistky vždy jednám otevřeně a každému dám šanci ukázat, co v něm je. :-)

Iveta Pučalíková

Vendor Manager

U ZELENKY mám na starosti navazování spolupráce s novými překladateli, korektory i grafiky a péči o ty stávající. Pokud přemýšlíte o zapojení do našeho týmu, neváhejte se mi ozvat na vendors@zelenka.cz nebo na číslo +420 775 867 700. Ráda s vámi proberu jakékoli vaše otázky a uvidíte, že si budeme rozumět.

Dana Shuster

Business Development Manager

Mojí doménou je navazování kontaktů s překladatelskými agenturami z Evropy a USA. Styl jejich práce je mi velmi blízký - ten drajv, ta preciznost a dotahování věcí až do konce. Obdivuji to a hodně se tím inspiruji.

Eric Jokiel

Business Development Manager

Mou specializací je navazování nových partnerství se zákazníky z německy mluvících zemí. Řekl bych, že oceňují hlavně můj přátelský přístup a ochotu jim pomoci v jakékoliv situaci. Navíc jsem týmový hráč, takže jsem k ZELENKům rychle zapadl. :-)

Roger Smith

Business Development Manager

Starám se o akvizice nových zákazníků z anglicky mluvících zemí a také pečuji o ty stávající. Jsem hodně empatický, takže se dokážu dobře vcítit do jejich potřeb a nabídnout jim přesně takové služby, které skutečně potřebují. Moje motto zní: If you want to go fast, go alone, if you want to go far, go with others.

David Klouda

Marketing Communications Manager

Starám se, aby svět viděl skvělou práci mých kolegů a mohl využít talentu našich překladatelů. Marketingové materiály, soc. sítě, PR, jednání s dodavateli… do všeho jdu s tím, aby to odráželo ducha naší agentury, tedy přátelské jednání a prvotřídní kvalitu jazykových služeb.

Jiří Kouřil

Vedoucí DTP oddělení

Už odmalička jsem chtěl mít vše pečlivě uspořádané, srovnané a na svém místě. Aniž bych to dřív tušil, přesně to se mi dnes hodí v roli vedoucího našeho DTP oddělení. Všechny výstupy musí přesně sedět a odpovídat požadavkům našich zákazníků. Umím si to ohlídat.

 

S růstem vaší společnosti pomohou i další kolegové