Poznejte náš tým

Zbyněk Zelenka

General Manager

Agenturu ZELENKA jsem v roce 1990 zakládal s určitou vizí. Chtěl jsem vybudovat firmu plnou kvalitních a spolehlivých odborníků. Nebál jsem se obklopit lidmi, kteří uměli víc než já a pečlivě jim naslouchal. Díky tomu se nám společně podařilo, krůček po krůčku, vybudovat překladatelskou agenturu, o kterou se mohou její partneři kdykoliv opřít.

Roman Zelenka

Jednatel

V agentuře jsem pracoval na všech pozicích a v roce 2008 převzal pomyslné žezlo po tátovi. Nastavené hodnoty jsem přijal za své a každý den motivuji celou „firemní rodinu", aby se jich držela. Poctivost, férovost, odvaha makat naplno a přátelský přístup, to jsou naše hlavní znaky, kterými se zasadíme o váš úspěch.

Iva Zelenková

Customer Relations Director

Součástí mé práce je pravidelná komunikace s VIP zákazníky a péče o ně. V agentuře působím od roku 2005 a mám obrovskou radost z toho, kam jsme se posunuli a jak pozitivní máme ohlasy . ZELENKA je pro mě srdcová záležitost.

Juraj Porada

Head of Sales

ZELENKY vedu obchodní oddělení a starám se, aby zákazníkům z Česka a Slovenska nic nechybělo. Za všech okolností jednám na rovinu a v přátelském duchu. I díky tomu mě moje práce tak baví.

Michael Borkovec

Head of Projects

Mám pod palcem všechny projekty a úspěšně dotáhnu do konce i ten váš. Pomáhají mi v tom léty nabyté zkušenosti a schopný tým kolegů. Jak říká moje vizitka: Leave your worries to me.

David Možnar

PM Team Leader, Deputy Head of Projects

Tělem i duší jsem bojovník a na mojí práci je to doufám znát. Za každý projekt pro české a slovenské zákazníky se peru do posledního dechu a nepřestávám, dokud nejsou naprosto spokojení. Na to se můžete spolehnout i vy.

Pavla Oharková

PM Team Leader

Pečuji především o anglicky mluvící zákazníky a dávám si záležet na tom, aby nikomu z mého týmu nic nechybělo. Hodně mě těší, když se s kolegy mohu podělit o zkušenosti, které jsem za ta léta u ZELENKY nabrala. Jsem veselá, pečlivá a záleží mi na dobře odvedené práci pro každého našeho zákazníka.

Dominika Kotíková

PM Team Leader

Umím odhadnout potřeby zákazníků a dělám všechno pro to, abych jejich očekávání naplnila. Komunikace je mojí silnou stránkou, která mi pomáhá úspěšně jednat s VIP zákazníky z německy mluvících zemí.

Tereza Verbíková

Quality Manager

Mojí úlohou je dohled nad kvalitou překladatelských služeb a všech interních procesů agentury. Za špičkovou kvalitu naší práce, odpovídající mezinárodním normám, ručím bez váhání.

Jana Pokorná

HR Manager, Vendor Manager

Každý den pracuji na tom, aby se u nás kolegové i překladatelé cítili dobře. Třeba tím, že jim naslouchám, pořádám pro ně školení i odpočinkové teambuildingy. A v roli personalistky vždy jednám otevřeně a každému dám šanci ukázat, co v něm je. :-)

Zuzana Zeťová

Vendor Manager

U ZELENKY mám na starosti navazování spolupráce s novými překladateli, korektory i grafiky a péči o ty stávající. Pokud přemýšlíte o zapojení do našeho týmu, neváhejte se mi ozvat na vendors@zelenka.cz nebo na číslo +420 778 775 144. Ráda s vámi proberu jakékoli vaše otázky a uvidíte, že si budeme rozumět.

Dana Shuster

Business Development Manager

Mojí doménou je navazování kontaktů s překladatelskými agenturami z Evropy a USA. Styl jejich práce je mi velmi blízký - ten drajv, ta preciznost a dotahování věcí až do konce. Obdivuji to a hodně se tím inspiruji.

Eric Jokiel

Business Development Manager

Mou specializací je navazování nových partnerství se zákazníky z německy mluvících zemí. Řekl bych, že oceňují hlavně můj přátelský přístup a ochotu jim pomoci v jakékoliv situaci. Navíc jsem týmový hráč, takže jsem k ZELENKům rychle zapadl. :-)

Roger Smith

Business Development Manager

Starám se o akvizice nových zákazníků z anglicky mluvících zemí a také pečuji o ty stávající. Jsem hodně empatický, takže se dokážu dobře vcítit do jejich potřeb a nabídnout jim přesně takové služby, které skutečně potřebují. Moje motto: “If you want to go fast, go alone, if you want to go far, go with others.

David Klouda

Marketing Manager

Záleží mi na tom, aby svět viděl skvělou práci mých kolegů a mohl využít talentu našich překladatelů. Marketingové materiály, soc. sítě, PR, jednání s dodavateli… do všeho jdu s tím, aby to odráželo ducha naší agentury, tedy přátelské jednání a prvotřídní kvalitu jazykových služeb.

Jiří Kouřil

Head of DTP

Už odmalička jsem chtěl mít vše pečlivě uspořádané, srovnané a na svém místě. Aniž bych to dřív tušil, přesně to se mi dnes hodí v roli vedoucího našeho DTP oddělení. Všechny výstupy musí přesně sedět a odpovídat požadavkům našich zákazníků. Umím si to ohlídat.

 
 

S růstem vaší společnosti pomohou i další kolegové

 
 
 

Martina Jarošová

Project Manager

Zuzana Tomalová

Assistant to Accounts Manager

Lucie Flámová

Project Manager

Hana Smažinková

Senior Project Manager

Kyle Kristoffersen

Idea Catalyst

Šárka Kadlčíková

Project Manager

 

Petra Kunovská

Project Manager

Štěpán Krajča

Project Manager

Barbora Machalová

Project Manager

Pavla Králová

Accounts Manager

Adéla Petráková

Senior Project Manager

 

Lukáš Matlak

Project Manager

Beáta Smýkalová

Project Manager

Eva Macháčová

Project Manager

Michal Chrastina

Business Development Manager

Veronika Hrabalová

Ředitelka Jazykové školy ZELENKA

Milan Milian

Business Development Manager

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ