Překladatelská agentura ZELENKA – jako jedna rodina

Naši překladatelskou agenturu založil v roce 1990 její současný generální ředitel Zbyněk Zelenka. Tehdy ho ani nenapadlo, že by společnost mohla jednou dodávat komplexní lingvistická řešení firmám po celém světě – ovšem přesně to se postupem času podařilo. Průzkum uznávané společnosti CSA Research nás v roce 2023 označil jako 5. největší překladatelskou agenturu ve východní Evropě.

V průběhu let se náš tým rozrůstal a každý přispěl k tomu, že dnes zajišťujeme odborné překlady do 120 jazyků a máme za sebou přes 300 000 dokončených projektů. Vedle překladů nabízíme také tlumočení, tvorbu titulků, jazykové lokalizace, grafické úpravy nebo výuku cizích jazyků.

V kancelářích nás je přes 35 a spolupracujeme s týmem 7 000 překladatelů a tlumočníků ze všech kontinentů. Každoročně procházíme certifikací podle norem ISO 171009001

Zakládáme si na férovém přístupu k zaměstnancům, dodavatelům i zákazníkům. Důsledně dbáme na péči o celý náš tým a jeho rozvoj po pracovní i osobnostní stránce. Naše otevřená firemní kultura podporuje sdílení nápadů a umožňuje nám všem podílet se na vylepšování procesů i života uvnitř firmy.

Těšíme se na spolupráci.

Proč právě my?

Máme vysoké nároky na kvalitu práce

Dělat věci napůl? To pro nás neexistuje. Od prvního kontaktu nám záleží na vašem přání. Každý z našich kolegů se postará, aby se k vám dostaly pouze kvalitní překlady, přesné lokalizace a pracovali pro vás jen vynikající tlumočníci.

Jsme profesionálové, ale za všech okolností především lidé

Nefandíme škrobenému jednání, rádi komunikujeme přátelsky. Nesejde na tom, zda jsme ve spojení přes e-mail, telefonicky nebo na osobní schůzce. Vždy dáváme přednost otevřené komunikaci, která je příjemná pro obě strany.

Zasadíme se o váš úspěch

Naši překladatelskou agenturu jsme vybudovali na hodnotách, jako jsou poctivost, pracovitosttouze být vaším spolehlivým partnerem v oblasti jazykových služeb. Právě proto poskytujeme profesionální překladatelské služby, které vám pomohou vyrůst. Chceme, abyste byli ještě úspěšnější, a tomu podřizujeme úplně všechno.

Ušetříme vám čas i peníze

Dobře víme, co děláme. Před každou zakázkou vám zdarma poskytneme odborné poradenství a nabídneme ideální variantu překladu. Nebudeme vám nutit nejdražší řešení, pokud bude stačit levnější. Jde nám o efektivní využití vašich financí a času našich překladatelů.

Jsme připraveni na velké projekty
a specializované obory

Přes 7 000 překladatelů z 220 oborů je vám plně
k dispozici
. Ani skutečně velké zakázky pro nás nejsou problém a na jejich dokončení nebudete čekat věčnost.

Děláme, co nás baví

Překlady, lokalizace a tlumočení jsou pro nás vášní. Jezdíme na konference, sledujeme trendy, vzděláváme se. Nebereme to jako povinnost, zkrátka nás to baví. Díky tomu od nás dostanete jazykové služby na vysoké úrovni.

Váš úspěch oslavíme společně

Relax je nezbytný v každém oboru. Čas od času uspořádáme společenskou akci pro zákazníky, abychom se poznali trochu blíž. Máme za sebou například párty na lodi, Mafia workshop nebo sportovní víkend. Rádi vás poznáme osobně a neformální akce jsou k tomu ideální příležitostí.

Dejte nám vědět, o zbytek se postaráme

Jestliže potřebujete kvalitní překlady, lokalizace, tlumočení nebo některou z dalších jazykových služeb, vyplňte prosím následující dotazník. Obratem se vám ozveme nazpět.

0%
Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu