Překladatelská agentura ZELENKA – jako jedna rodina

Když jsme naši překladatelskou agenturu v roce 1990 zakládali, ani jsme netušili, jak dokážeme vyrůst, kolik lidí zaměstnáme nebo že budeme překládat pro významné firmy z celého světa.

Dnes věříme, že jsme toho dosáhli především snahou poskytovat jazykové služby ve špičkové kvalitě a díky sehranému týmu kolegů,
který postupně a pečlivě rozšiřujeme.

Náš růst vlastně vychází z jednoduchého principu. Všichni uvnitř agentury táhneme za jeden provaz. Pro někoho je to možná klišé, ale pro nás realita, kterou dennodenně žijeme. A právě tato sounáležitost nám dává tolik energie do práce, že nás oceňují i ti nejnáročnější zákazníci z nadnárodních společností.

Proč právě my?

Máme vysoké nároky na kvalitu práce

Dělat věci napůl? To pro nás neexistuje. Od prvního kontaktu nám záleží na vašem přání. Každý z našich kolegů se postará, aby se k vám dostaly pouze kvalitní překlady, přesné lokalizace a pracovali pro vás jen vynikající tlumočníci.

Jsme profesionálové, ale za všech okolností především lidé

Nefandíme škrobenému jednání, rádi komunikujeme přátelsky. Nesejde na tom, zda jsme ve spojení přes e-mail, telefonicky nebo na osobní schůzce. Vždy dáváme přednost otevřené komunikaci, která je příjemná pro obě strany.

Zasadíme se o váš úspěch

Naši překladatelskou agenturu jsme vybudovali na hodnotách, jako jsou poctivost, pracovitosttouze být vaším spolehlivým partnerem v oblasti jazykových služeb. Právě proto poskytujeme profesionální překladatelské služby, které vám pomohou vyrůst. Chceme, abyste byli ještě úspěšnější, a tomu podřizujeme úplně všechno.

Ušetříme vám čas i peníze

Dobře víme, co děláme. Před každou zakázkou vám zdarma poskytneme odborné poradenství a nabídneme ideální variantu překladu. Nebudeme vám nutit nejdražší řešení, pokud bude stačit levnější. Jde nám o efektivní využití vašich financí a času našich překladatelů.

Jsme připraveni na velké projekty
a specializované obory

Přes 7 000 překladatelů z 220 oborů je vám plně
k dispozici
. Ani skutečně velké zakázky pro nás nejsou problém a na jejich dokončení nebudete čekat věčnost.

Děláme, co nás baví

Překlady, lokalizace a tlumočení jsou pro nás vášní. Jezdíme na konference, sledujeme trendy, vzděláváme se. Nebereme to jako povinnost, zkrátka nás to baví. Díky tomu od nás dostanete jazykové služby na vysoké úrovni.

Váš úspěch oslavíme společně

Relax je nezbytný v každém oboru. Čas od času uspořádáme společenskou akci pro zákazníky, abychom se poznali trochu blíž. Máme za sebou například párty na lodi, Mafia workshop nebo sportovní víkend. Rádi vás poznáme osobně a neformální akce jsou k tomu ideální příležitostí.

Dejte nám vědět, o zbytek se postaráme

Jestliže potřebujete kvalitní překlady, lokalizace, tlumočení nebo některou z dalších jazykových služeb, vyplňte prosím následující dotazník. Obratem se vám ozveme nazpět.

0%
Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše neotravná reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu