Jak jsme si s překladateli zahráli na kamzíky

18. 6. 2018

Možná to znáte sami. Při práci hodně sedíte a mozek jede na plné obrátky. Čas od času je potřeba se odreagovat, takže jsme letošní teambuilding s překladateli pojali celkem akčně. Ano, víme, že jsme se podobně vyjadřovali už minulý rok o naší cyklistické krasojízdě, ale nyní jsme to ještě trochu povýšili. Doslova.

Svolali jsme kolegy z kanclů, obvolali překladatele a společně zamířili směr Malá Fatra na Slovensku. Právě tam leží vesnička jménem Terchová – proslulé rodiště slovenského zbojníka Juraje Jánošíka a zároveň místo, jehož okolí je lemováno značně drsnou (ale krásnou!) přírodou.

Pravda, ona drsnost byla dána i tím, že celou noc před výšlapem do kopců a hor lilo jako z konve.

Ale nezalekli jsme se! Obuli jsme pořádné boty, prodyšné oblečení (až na Davida z mkt. oddělení – ten si donesl lyžařskou bundu, za kterou sklidil zasloužený ironický potlesk) a nahodili odhodlané výrazy. Žádný kopec, žádný kořen ani sráz pro nás od té chvíle nebyl překážkou.

Pokud se už někdo náhodou zasekl, pomohli jsme mu “zpět do hry” hláškou o úžasných haluškách a vynikajícím místním pivu, které na nás čekalo v penzionu. To pak někteří švihali nahoru jako skuteční kamzíci a naopak aktivně popoháněli ostatní.

Ale protože obraz řekne víc než tisíc slov, prohlédněte si fotky v galerii –> Výšlap s překladateli


 
Ještě moment! Překládáte a hledáte stálý přísun zakázek? Pak mrkněte na naši stránku Jobs nebo rovnou napište na vendors@zelenka.cz. Třeba právě hledáme někoho s vaší specializací.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu