Ani letos nevynecháme konferenci ATC v Londýně. Potkáme se?

7. 9. 2017

Září bez konference ATC si už ani nedokážeme představit. Každoročně se na tenhle svátek překladatelských technologií a postupů chystají stovky odborníků z celého světa, přičemž letos půjde již o 41. ročník.

Konference se tentokrát odehraje 21.–22. září v hotelu Holiday Inn Regent’s Park a program přednášek dává tušit, že i letos se vyplatí přijít. Mimo jiné se totiž budou probírat moderní trendy, jako je mezinárodní SEO, neurální strojový překlad, ale dočkáme se i přednášek o vedení týmů nebo marketingových strategiích. Pokaždé se snažíme stihnout co nejvíce přednášek a workshopů, protože nám nabyté znalosti následně pomáhají ještě vylepšovat naše překladatelské služby.

Letos za naši překladatelskou agenturu posíláme dvojici Business Development Managerů, a to sice:

Danu Shuster:

a

Rogera Smithe:

Roger s Danou se zúčastní chystaných přednášek, diskuzí se zástupci dalších agentur a potkají se také s našimi zákazníky. A stejně jako každý rok, i letos se rádi potkají také s vámi. Stačí napsat na e-mail roger.smith@zelenka-translations.com nebo zavolat Rogerovi na telefon +420 778 736 886.

Na reportáž z akce se jako již tradičně můžete těšit na našem odborném blogu.

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ