Další videorozhovor je tu. Tentokrát jsme si popovídali o naší marketingové komunikaci

4. 10. 2019

David Klouda k nám na pozici externího marketéra nastoupil začátkem roku 2015. Tehdy jsme chystali nové webové stránky a jeho prvním velkým úkolem bylo dotažení všech jazykových verzí do konce. Pustil se i do správy sociálních sítí, psaní novinek, článků na blog a později také do PPC reklam a tvorby videí.

O své cestě se rozpovídal v rozhovoru s naším jednatelem Romanem Zelenkou. Dozvíte se, díky jaké náhodě se k nám David dostal, jak se mezi námi od začátku cítil a jak se dokázal postavit různým výzvám, které jsou ve světě marketingu (zvlášť toho digitálního) na denním pořádku.

V rozhovoru nechybí ani vzpomínka na menší „facku“, kterou dostal v podobě zpětné vazby od kolegů, a jak právě ona změnila jeho pohled na marketingové komunikace.

Honesty Hours

Jedná se o sérii videorozhovorů, ve kterých se toho o nás dozvíte celkem dost. V každém z dílů Roman Zelenka (jednatel agentury) s jedním z nás probírá začátky ve firmě, motivaci, osobní hodnoty nebo výhled do budoucna.                                            

Díky těmto rozhovorům si uděláte představu o tom, zda byste se chtěli stát našimi:

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu