Dobré zprávy z Japonska!

6. 12. 2016

Pamatujete si, jak jsme psali o tom, že se chystáme na Japan Translation Federation Annual Conference? Tak už jsme zpátky a musíme říct, že to byla nadmíru zajímavá zkušenost. Za naši překladatelskou agenturu tam vyrazili náš jednatel Roman Zelenka a projektový manažer Jakub Válek a mimo krásně vypadajících fotografií se jim povedlo něco ještě mnohem důležitějšího.

Prohloubit spolupráci se stávajícími japonskými zákazníky a poznat spoustu nových!

Japonský trh nás přitahuje už delší dobu, a proto nás úspěch na konferenci JTF mimořádně potěšil. Setkali jsme se s mnoha potenciálními zákazníky (během 70 schůzek) a dozvěděli se zase o něco více o jejich požadavcích, pracovní kultuře a celkovém vnímání překladatelských služeb.

Jsme přesvědčeni o tom, že vysokým nárokům japonských zákazníků dokážeme plně vyhovět a budeme vás informovat o dalším postupu spolupráce v zemi vycházejícího slunce.

Do té doby: Sayonara!

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ