I nadále jsme hrdým sponzorem zlínského NEO CUPU

5. 9. 2016

Pokud nás už nějakou dobu znáte, patrně jste si všimli, že pracujeme pro největší firmy světa, pracujeme tvrdě a pracujeme rádi. V tom co děláme, totiž vidíme smysl a reálný přínos pro mnoho lidí.

Ale všechno není jen o práci a růstu agentury. Moc dobře si uvědomujeme, že je kolem nás mnoho lidí a projektů, kteří zasvětili svůj život pomoci těm, kdo si sami pomoci nemohou. I když tato činnost není hlavní náplní naší práce, hluboce ji respektujeme a snažíme se pravidelně přiložit ruku k dílu. Jedním z projektů, ke kterému máme blízký vztah, je i zlínský NEO CUP, jehož smyslem je zajišťovat péči předčasně narozeným dětem a jejich rodinám.

Jestliže jste o něm zatím neslyšeli, doporučujeme se podívat na krásné video, které vám přiblíží osobnost „otce“ projektu - MUDr. Jozefa Macka Ph.D.

 

 

Děkujeme celému týmu NEO CUP za nádhernou práci, kterou pro novorozence i jejich rodiny odvádí. Vážíme si možnosti podílet se na chodu tak úžasného projektu.

 

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ