Jazyková škola ZELENKA má zbrusu nový web

10. 10. 2016

Po spuštění kompletně nových stránek pro překlady, lokalizace a tlumočení (zelenka.cz), jsme se pustili do příprav nového webu naší jazykové školy. Opět jsme k tomu použili naše vlastní fotografie (nafocené speciálně pro web jazykovky) a dali si záležet i na nových textech. Výsledkem by měla být maximálně přehledná webová prezentace, ve které se rychle zorientujete a dozvíte se vše, co potřebujete.

Nové stránky jazykové školy ZELENKA si můžete prohlédnout zde - http://www.jazykova-skola-zelenka.cz/.

Ještě nás čeká doplnit stranu on-line jazykových kurzů, kde si budete moci úplně zdarma otestovat úroveň jazykových znalostí. Jakmile pro vás bude i tato část připravena, dáme vám vědět na našem Facebooku.

Ať už tedy hledáte prvotřídní firemní jazykové kurzy pro zaměstnance nebo individuální jazykové kurzy, dejte nám vědět. Máme k dispozici desítky zkušených lektorů a přes 25 let zkušeností s výukou jazyků.

A opravdu nám záleží na tom, abychom vás cizí jazyk naučili a výuka vás bavila.

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ