Je tu kampaň pro sdružení Handicap Zlín. Pomoci můžete i vy

9. 5. 2017

Naše okolí nám není lhostejné a dlouhodobě se snažíme pomáhat lidem či organizacím, které si to zaslouží. Obvykle dělají svět o něco hezčím, lepším nebo snesitelnějším, což je podle nás velmi důležité a v případě zdraví o to cennější.

Proto jsme rozjeli kampaň pro sdružení Handicap Zlín, které už desítky let pomáhá lidem se zdravotním postižením. Vzhledem ke stále se snižujícím dotacím mu hrozí omezení provozu, a tak jsme oslovili zlínské firmy a zatím společně vybrali přes šedesát tisíc korun. A teď bychom rádi zapojili také vás, aby měl spolek dostatek prostředků na svou činnost.

Jak jej můžete podpořit? Stačí poslat dárcovskou SMSku na číslo 87 777 ve tvaru DMS KLIKA 30 nebo DMS KLIKA 60 nebo DMS KLIKA 90 (číslovka na konci odpovídá výši vašeho příspěvku v Kč). Můžete také odeslat libovolnou částku na účet 1400055339/0800. Možná to zní jako klišé, ale každá koruna pomůže udělat život osobám se zdravotním postižení o něco hezčím.

A toho zkrátka chceme být aktivní součástí.

Mimo kampaně na webových stránkách a soc. sítích se chystáme zaběhnout také zlínský půlmaraton právě na podporu sdružení Handicap. A na sobě budeme mít speciální trička propagující DMSky.

Přidáte se k nám?

 

Na závěr bychom rádi poděkovali těmto firmám a jednotlivcům, kteří se do kampaně zapojili jako první a pomáhají nám ji dále šířit. Zatím jsme společně vybrali přes 60 000 Kč, děkujeme!

PRIA

Aukro

Zlínský půlmaraton

Karel Vašut

Kateřina Vašutová

Karel Topič

Vít Schlesinger

Jan Podzimek

Radomír Bursa

Roman Zelenka

Pavla Frkalová

Jan Hudeček

 

Jednorázová DMS

 

Pravidelná DMS, která se automaticky odešle každý měsíc

Bližší info o DMSkách najdete přímo zde.

Děkujeme všem, kteří se do kampaně zapojí s námi a pomohou tak udělat nejden život hezčím. :-)

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu