Jsme hrdým dodavatelem překladů pro BMW

3. 1. 2017

překladatelské agentuře ZELENKA věříme, že usilovná práce spojená s ochotou zákazníkovi pomoci za všech okolností, se nezbytně podepíše na jeho spokojenosti. Celých 26 let si postupně budujeme portfolio zákazníků, z nichž naprostá většina u nás objednává pravidelně a někteří už mnoho let. Pro firmy chceme totiž být především dlouhodobým a spolehlivým partnerem, protože jsme si už ověřili, že taková spolupráce funguje zdaleka nejlépe.

Když jsme tedy před časem dostali příležitost pracovat pro tak prestižní jméno v automobilovém průmyslu, velmi nás to potěšilo, ale zároveň to pro nás znamenalo poměrně velký závazek.

Už samotný začátek spolupráce představoval pořádnou výzvu. BMW Group Česká republika vypsala výběrové řízení, ve kterém poptávala přeložení celého webu z německého do českého jazyka během dvou měsíců. Jednalo se o tisíc normostran textu, což vzhledem k poptávanému termínu nebylo vůbec málo. Tuto zakázku jsme však úspěšně zvládli, a tak začala naše pravidelná spolupráce. (Stručnou případovou studii k překladu webových stránek si můžete přečíst zde)

Nyní pro BMW pravidelně překládáme technickou dokumentaci, reklamní kampaně, katalogy a mnoho dalšího. A protože je pro nás zpětná vazba zákazníků velmi důležitá, požádali jsme zástupce firmy BMW, zda by se mohl podělit o svůj pohled na věc. Video-referenci nám poskytl Petr Škaloud, Marketing Communications Manager BMW/MINI.

Děkujeme BMW za úspěšnou spolupráci a těšíme se na další společné projekty.

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ