Letošní ZELENKA Event nás zavede do malebné krajiny za Prahou

10. 9. 2018

Několikaměsíční přípravy vrcholí a my už se nemůžeme dočkat 28. září. Právě tehdy se odehraje už tradiční ZELENKA Event, tentokrát v úchvatné krajině Českého středohoří několik desítek minut za Prahou.

 

Co vlastně jsou ZELENKA Events?

Jedná se o každoroční setkání s našimi VIP zákazníky, překladateli a experty z oboru překladatelství. Vždy někde jinde a vždy na neobvyklém místě. Tato setkání mají podobu pracovních workshopů s neformální atmosférou a slouží k tomu, abychom se vzájemně lépe poznali, vyměnili si pracovní zkušenosti a díky tomu ještě více zefektivnili naši spolupráci.

Pro zákazníky totiž nechceme být „jen“ dodavatelem překladatelských služeb nebo lokalizací, ale snažíme se být především spolehlivým partnerem, který jim správně poradí a nikdy je nenechá ve štychu.

Ostatně mrkněte na video z minulého ročníku a uděláte si lepší představu.

 

Letošní Event se ještě více než ty předchozí zaměří na naše hosty a pracovní výzvy, kterým dennodenně čelí. Vzhledem k vysoké koncentraci expertů nejen z oboru jazykových služeb věříme, že společně najdeme odpovědi na spoustu otázek. Například z hlediska náboru těch správných kolegů do firem, procesů kontroly kvality, týmové komunikace nebo budování firemní kultury.

 

Kde se letošní Event odehraje?

Říkáme to narovinu, nejsme příznivci strohých konferenčních místností s projektory, a proto ani letos nic takového nechystáme. Namísto toho se zákazníky a překladateli vyrazíme na stylový statek za Prahou – Dvůr Perlová voda. Společně s okolní přírodou se bez nadsázky jedná o oázu klidu obklopenou rozlehlými poli s vinnou révou, chmelem a majestátními kopci.

Tento nádherný kus Českého středohoří nám učaroval a jsme si jisti, že stejně tak okouzlí i naše hosty z celého světa. Podle nás je to ideální místo, kde v klidu a pohodě probereme další možnosti spolupráce a vzájemně se budeme inspirovat.

Mrkněte na video nejdřív jsme dronem kroužili nad statkem Dvůr Perlová voda a pak zamířili k nedaleké zřícenině gotického hradu Hazmburk. Kdo bude chtít, může se po workshopu vydat třeba i na tohle pověstmi opředené místo.

Vy se jako vždy můžete těšit na fotky „téměř živě“ na našem Twitteru nebo Instagramu. Nezapomeňte se tam 28.–30. září dívat, v minulých letech se nám totiž povedly pěkně vypečené momentky.

Stejně jako minulý rok i letos plánujeme sérií článků, ve kterých shrneme to nejpodstatnější. Přečíst si je budete moci na našem blogu a dáme vám o nich vědět i na Facebooku a Linkedinu.

 

P.S. Vzhledem k náročnosti organizace a efektivitě vedení workshopů je počet pozvánek na ZELENKA Eventy velmi limitovaný. Na akci se tak dostanou pouze naši VIP zákazníci, se kterými spolupracujeme dlouhodobě a pravidelně.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu