„Máte nové kolegy? A můžu je vidět?“ Jasně!

2. 11. 2021

Nějak takhle by se možná zeptala Milada Ježková, která ve filmu Kulový blesk pronesla legendární otázku: „Máte sklep? A mohla bych ho vidět?“ Stejně jako ji ve filmu vyhoví pan Abrhám, i my vám rádi představíme naše nové kolegy.

Za poslední rok jsme jich u nás přivítali hned několik. Někteří vykrývají práci za kolegyně na mateřské, jiní zase posílili stávající týmy, abychom v pohodě zvládali všechny vaše projekty.

Tady jsou!

Na anglickém oddělení se už naplno zabydleli noví projektoví manažeři Bára a Matěj. Jejich pečlivost a ochota z nich dělá ideální posily naší agentury.

Barbora Jandlová Matěj Machala

Nedávno k nim přibyla ještě Katka, také jako projekťačka. Tu jsme zatím nestihli profi vyfotit samotnou, ale chtěla v téhle novince tak moc být, že to vzala do vlastních rukou a vyblýskla se. :-) 

S péčí o anglicky mluvící zákazníky nově pomáhá i Jozef, který se pro roli obchoďáka snad narodil. Na pohovoru s Jurajem, šéfem všech obchoďáků, udělal takový dojem, že bylo jasno už za 15 minut.

Kateřina Petrůjová Jozef Šišjak

Oddělení pro německy mluvící zákazníky posílili projektoví manažeři Tomáš Kristýna. Zaměřují se hlavně na Německo, Rakousko a Švýcarsko. Z těchto zemí máme stále více zakázek, takže nadšení a zápal nových kolegů rozhodně vítáme!

Tomáš Pour Kristýna Zelíková

Se zakázkami z českých a slovenských firem nově pomáhá také Eva, která už je zkušenou projektovou manažerkou. Mezi ostatní zapadla hodně rychle i díky svému smyslu pro humor, který je na „českém“ vskutku všudypřítomný. 

K Vendor manažerce Adél se přidala Nikola v roli asistentky. Pomáhá jí se vším kolem spolupráce s externími překladateli – fakturace, dohadování podmínek, hledání dalších dodavatelů… do toho všeho vplula rychle a navíc to zvládá při studiu. Klobouček. :-)

Eva Osohová Nikola Musialková

Tento rok se k nám přidala ještě Marťa Mikelová jako finanční manažerka. Se Zuzkou mají na starosti hladký chod finančního oddělení.

Jsme moc rádi, že se mezi nás všichni dostali a těšíme se na společné překladatelské projekty i dobrodružné teambuildingy!

I když zrovna nové kolegy do kanceláří nehledáme, překladatele na externí spolupráci ano. Mrkněte na stránku Jobs, zda zrovna nesháníme vaši jazykovou kombinaci a odvětví.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu