Na konferenci tekom 2017 opět podpoříme Překladatele bez hranic!

4. 10. 2017

Už podruhé za sebou pro nás konference tekom nebude jen o setkávání se stálými zákazníky, poznávání nových obchodních partnerů a sledování trendů na odborných přednáškách. Stejně jako minulý rok jsme se totiž rozhodli, že svou účastí opět podpoříme Překladatele bez hranic, tedy Translators without Borders.

TWB je neziskovka pomáhající lidem v nouzi, například během přírodních katastrof nebo válečných konfliktů. Tisíce dobrovolníků této organizaci pomáhají překládat a tlumočit ve všech koutech světa a nám je taková myšlenka velmi sympatická.

Minulý rok jsme na tekom přivezli cyklistický trenažer a přispívali podle nejvyšších dosažených rychlostí. Letos jsme si nachystali něco úplně jiného. Zatím toho nechceme moc prozrazovat, ale doporučujeme sledovat náš Twitter a Instagram. Mezi 24. a 26. říjnem to na něm bude hýřit všemi barvami.

 

Ještě krátce o konferenci tekom. Jedná se o prestižní událost věnující se technické komunikaci, kam se každoročně sjíždějí tisíce odborníků z celého světa. Jezdíme tam každý rok mj. také proto, že je tam k dispozici spousta odborných workshopů a přednášek, díky kterým se udržujeme v obraze a dokážeme tak držet krok se všemi požadavky našich zákazníků.

Koho letos potkáte na našem stánku A07?

 

Roman Zelenku, našeho jednatele Krisztiana Szinapisze, Sales Directora
   
Barboru Smýkalovou, PM Team Leadera Janu Pokornou, HR & Vendor Managera
   
 
Rogera Smithe, Business Development Managera  

 

Pokud si s námi budete chtít domluvit schůzku a probrat naše překladatelské služby, zavolejte Janě Pokorné na číslo +420 773 048 001 nebo pište na e-mail jana.pokorna@zelenka.cz. Těšíme se na vás!

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ