Na posledním teambuildingu jsme se stali „Hrdiny autonehody“

19. 4. 2017

Základem dobře odvedené práce je podle nás sehraný tým kolegů. Proto se od založení naší překladatelské agentury snažíme pravidelně chystat zajímavé teambuildingy pro naše kolegy (a někdy také pro dodavatele a zákazníky). Jezdíme na kolech, vyrážíme na tůry, driftujeme na motokárách, válčíme v laser aréně… chceme to mít pestré a chceme, abychom společně měli na co vzpomínat.

A teď jsme si vymysleli něco hodně speciálního.

Kontaktovali jsme firmu SORUDO a nechali si připravit nácvik správného chování u autonehody a poskytnutí první pomoci. Je to situace, do které se může dostat každý a je tedy dobré vědět co a jak. Celý kurz byl připraven bravurně a dostali jsme možnost vyzkoušet si vše důležité. Od ohlášení nehody přes základní pomoc raněným až po jejich oživování. Jsme si jistí, že po absolvování kurzu bychom si s takovou situací v reálném životě nyní poradili mnohem lépe.

Náš tým to stmelilo ještě o kus víc a už začínáme pomalu přemýšlet, do jakého teambuildingu se pustíme příště. Určitě o tom dáme vědět na našem Facebooku nebo přímo na straně neformálních aktivit.

Pokud máte přesně minutu času, můžete si pustit náš krátký sestřih z kurzu:

 

Děkujeme SORUDO a všem tento kurz doporučujeme!

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ