Na tekomu podpoříme Translators without Borders. Šlápněte do toho s námi!

7. 11. 2016

Neziskovou organizaci Translators without Borders podporujeme dlouhodobě. TWB sdružuje tisíce dobrovolníků, kteří společně sledují jediný cíl: Pomoci překonat jazykovou bariéru lidem v nouzi, například během válečných konfliktů nebo přírodních katastrof, aby mohli zlepšit svou situaci. Zkrátka chtějí pomáhat tam, kde si lidé sami pomoci nemohou, a to je nám velmi blízké.

Chtěli jsme tedy vymyslet něco speciálního, a hlavně něco, co by podnítilo také ostatní přiložit ruce k dílu. A v tomto případě i nohy a celé tělo.

Na tekom totiž dovezeme cyklotrenažer a náš stánek se promění v závody ve stylu dříve tak populárního seriálu Top Gear.

A zúčastnit se můžete i vy!

Je to úplně jednoduché: Nasednete na kolo a pořádně šlápnete do pedálů. Následujících 20 vteřin se pokusíte vyvinout co nejvyšší rychlost, kterou následně zapíšeme na speciální tabuli. V závěru konference sečteme deset nejvyšších rychlostí a právě tolik euro věnujeme neziskové organizaci Translators without Borders. Pokud tedy bude součet rychlostí například 680 km/h, poputuje od nás 680 € na dobrou věc.

Jestliže máte chuť se trochu hecnout, pobavit se a zároveň podpořit smysluplnou organizaci, navštivte nás ve stánku (2/A06).

Těšíme se na vás!

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu