Naše „agenturní rodina“ se opět rozrostla

22. 9. 2016

Už od vzniku naší překladatelské agentury sázíme na postupný a trvalý růst. V posledních letech však rosteme až o desítky procent ročně, což si vyžaduje pravidelné hledání nových talentů. Naše HR oddělení  tak jede na plné obrátky a snaží se „ulovit“ schopné uchazeče o práci, kteří se mezi nás budou hodit. Nejde nám totiž jen o schopnosti, ale zároveň si prostě musíme sednout. Díky takovému přístupu se nám už 26 let daří budovat sehraný tým s naprosto minimální fluktuací zaměstnanců.

Kdo se k nám přidal za posledních pár měsíců?

Roger Smith u nás zastává pozici Business Development Managera pro anglicky mluvící země. Dozvěděl se o nás z inzerátu na Facebooku. Nábor lidí skrze tuto sociální síť jsme začali aktivně používat až někdy před rokem a rozhodně v tom budeme pokračovat. Podařilo se nám takto najít už několik členů týmu, kteří k nám krásně zapadli.

Eric Jokiel má na starosti německy mluvící země jako Business Development Manager.

A vzhledem k rostoucímu počtu zakázek jsme přibrali také tři nové projektové manažery. Ode dneška můžete v našich kancelářích potkat Adélu Petrákovou,

Jakuba Válka

a Štěpána Krajču.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu