Naši překladatelé potvrdí – akční jsme i mimo kanceláře!

4. 5. 2016

V naší překladatelské agentuře si zakládáme na budování přátelských vztahů, a to jak s našimi zákazníky, tak i mezi sebou. Máme rádi neformální akce, kde je příležitost navázat bližší vztahy a často i přátelství. A protože se počasí konečně umoudřilo, vyrážíme do přírody!

Mezi sebou máme hodně fandů cyklistiky, takže jsme se rozhodli uspořádat akci přesně v tomto duchu. Pokud naše neformální akce sledujete delší dobu, patrně víte, že bychom se nespokojili jen s „obyčejnou“ projížďkou při krásném jarním počasí… hm, to vlastně zní docela krásně a mohlo by to stačit, že?

Kdepak, i během neformálních aktivit se totiž rádi trošku hecneme, takže jsme na náš cyklo-výlet pozvali mnohonásobného mistra v biketrialu, Josefa Dresslera. Poučí nás o nejrůznějších technikách jízdy na kole, včetně správného přenášení váhy, zajištění rovnováhy a rozložení sil na delší trasy. Až poté budeme společně v sedle brázdit krásy Vysočiny.

Opravdu se těšíme, protože nás tyhle zážitky s kolegy pořádně nabíjí a do práce se všichni vracíme s ještě větším elánem.

P. S.: Můžete sledovat i náš Facebook nebo Instagram (@zelenka_translations), objeví se tam fotky přímo z akce.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu