Naši zákazníci chtějí zjednodušit cenové nabídky. Vycházíme jim vstříc

3. 9. 2013

Naše společnost přichází s touto novinkou jako první v České a Slovenské republice. Rozhodli jsme se vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků na zjednodušení cenových nabídek. Výsledkem je nový systém, o kterém se domníváme, že bude mnohem přijatelnější a přehlednější.

Každý zákazník ví, k jakému účelu bude chtít přeložený dokument použít, a podle toho si může vybrat jednu ze tří základních variant. Od základního překladu bez korektur až po „vyšperkovaný“ překlad potřebný například pro marketingové účely.

Vytvořili jsme tři hlavní varianty: BASIC, STANDARD a PREMIUM.

Stručně řečeno, pokud chcete jen informativní překlad, objednejte BASIC kvalitu. Chcete přeložit technickou dokumentaci? Objednejte STANDARD kvalitu. Chcete přeložit propagační leták? Objednejte PREMIUM kvalitu. Bližší (ale stále stručné a srozumitelné) informace, co která služba zahrnuje, dostane každý zákazník v cenové nabídce. Snažíme se tak přenést co nejvíce starostí při zajišťování překladů od zákazníka na nás a nezatěžovat ho s vysvětlováním podrobností, pro jaký dokument a z jakého důvodu je která korektura potřebná.

 
Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu