Nastal čas přemýšlet nad jazykovými kurzy. Poradíme, co a jak

2. 8. 2016

Rozvrhy našich lektorů pro následující období se povážlivě plní, ale ještě vám nebo vaší firmě dokážeme obstarat špičkové jazykové kurzy. Firmy i jednotlivce učíme jazyky přes 26 let a víme tak přesně, co potřebujete.

Zaměstnanci ocení naše firemní jazykové kurzy, které můžeme uspořádat přímo v pobočce vaší společnosti. Studenty navíc rozdělíme do skupinek podle jejich znalostí, takže výuka bude maximálně efektivní.

Manažery a další řídící pracovníky zase mohou zaujmout naše individuální jazykové kurzy, ve kterých se lektor bude věnovat pouze jim, a to v čase i místě, které si sami určí.

Jak firemní, tak individuální kurzy u nás mají na starosti zkušení lektoři s minimálně pětiletou praxí. Každému z nich záleží na tom, aby studenta nebo studenty jazyk skutečně naučil a výuku podal zajímavým a přitažlivým způsobem.

Na vaši žádost dokážeme provést také jazykový audit.

Hledáte-li pro sebe nebo vaše zaměstnance prvotřídní jazykové kurzy, ozvěte se naší manažerce jazykové školy – Veronice Uhrové na e-mailu kurzy@zelenka.cz nebo volejte +420 775 221 211.

Těšíme se na vás.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu