People of ZELENKA – Nikola Musialková

31. 3. 2023

Nikča je součástí našeho týmu necelé dva roky. Původně nastoupila jako asistentka na Vendors oddělení, kde pomáhala překladatelům, korektorům i tlumočníkům se vším potřebným a zároveň vyhledávala nové talenty. Protože nedávno postoupila na pozici vedoucí tohoto oddělení, další medailonek patří právě jí.

Když se na ni zeptáte kolegů, dozvíte se třeba, že: “Niky je neskutečně energická, pozitivní a chytrá holka, která se nebojí výzev.“ nebo „Jsem moc ráda, že máme Nikču v týmu. Můžu se na ni kdykoliv obrátit s dotazem či prosbou o pomoc. :-)“

Víc už nám prozradí přímo ona.

❓ Niki, jak vzpomínáš na svůj nástup k nám? Překvapilo tě něco?

Když jsem se trochu rozkoukala, pochopila jsem, že ZELENKA si kolegy vybírá hodně pečlivě. Ne, že bychom byli všichni stejní, ale hodně nás toho spojuje: přátelský přístup k lidem, láska ke sportu nebo chuť se potkávat i po práci a bavit se o všem možném. To se mi hned zalíbilo, v takovém týmu se pracuje moc fajn. :-)

❓ Po roli asistentky na Vendors oddělení ses teď nově posunula na pozici jeho vedoucí. Co to vlastně obnáší?

Především více zodpovědnosti a o dost víc komunikace. Ale třeba i rozdělování ročních úkolů na jednotlivé měsíce a hlídání jejich dokončení, takže si hodně procvičuji praktiky time managementu. :-) Jde také o řešení různých situací s našimi překladateli nebo účast na strategických firemních poradách.

❓ Co tě v tvojí nové roli baví úplně nejvíc?

Jsem hodně komunikativní, takže mě nejvíc baví pomáhat našim dodavatelům a přitom je víc poznávat. Úplně nejvíc mě naplňují konkrétní výsledky mojí práce a pozitivní zpětná vazba od kolegů i dodavatelů. Pak jasně vidím, že má moje práce smysl.

❓ Co ti naposledy dalo nejvíc zabrat?

Nejvíc asi zaučování na současnou vedoucí pozici. Byl to, a místy stále je, docela boj. Pozoruji ale velký posun ve svých schopnostech, což mi říká, že nejspíš něco dělám dobře. :-) Rozhodně za to vděčím i kolegům a kolegyním kolem sebe. Kdykoliv je potřeba, můžu se na ně obrátit a pomohou mi.

❓ S jakými dodavateli se ti pracuje nejlépe?

Nejlepší spolupráce je určitě s překladateli, kteří jsou milí, vstřícní, nebojí se výzev a jsou otevření novým příležitostem. Vlastně se to shoduje s tím, jací jsme my uvnitř firmy, tak je to logické. :-)

❓ Z čeho jsi teď naposledy měla v práci největší radost?

Hmmm... asi když jsem měla prázdnou e-mailovou schránku. :-D

❓ Máš motto, kterým se řídíš?

Jasně! „Chovej se tak, jak chceš, aby se k tobě chovali ostatní.“

❓ Co je tvá největší vášeň, co tě baví? Nejen v práci, klidně i mimo ni. Koníčky, vlastní projekty…

Tady je odpověď naprosto jasná: Sport! Hlavně fitko, badminton, squash a několik dalších. Dá se říct, že sport je jediná aktivita, která mi vyčistí hlavu od stresu a starostí. Líbí se mi, že se přitom zaměřuji jen sama na sebe a ten čas patří pouze mně. A že se můžu sama rozhodnout, do jakého sportu se pustím.

A musím zmínit i cestování! Jak po Česku, tak po zahraničí. Nezáleží na tom, jestli vyrazím do hor, k moři nebo na procházku lesem. Obdivuji vše spojené s přírodou, ať už se jedná o horské výhledy nebo podmořský svět. :-)

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu