Pomáháme šířit myšlenku „Umění spolupráce“

4. 4. 2017

Jedním ze záměrů naší překladatelské agentury je pravidelně a trvale přispívat k pozitivnímu rozvoji našeho okolí a zároveň šířit myšlenku o důležitosti komunikace. Ta je totiž klíčem ke všemu. S komunikací velmi úzce souvisí umění spolupráce, ze které vznikají užitečné projekty, služby nebo výrobky. A v některých případech může spolupráce vést k větší toleranci a porozumění, což je i poselství festivalu Jeden svět, který se koná pod záštitou neziskové organizace Dice.

Festival se uskuteční v Praze a dalších 32 městech, přičemž jedním z nich je i „náš“ Zlín. V rámci Jednoho světa proběhne od 5. do 8. dubna celkem 9 projekcí pro veřejnost a to v domě Alternativy – kulturním středisku institutu Zlín. Na kompletní program se podívejte přímo na stránkách festivalu, ale už jen názvy jako „Normální autistický film“, „Zemřít pro design“ nebo „Děti online“ slibují neotřelou podívanou.

Proč si organizátoři zvolili právě téma „Umění spolupráce“? Jak uvádí na webu:

 „Současný svět je plný konfliktů, negativních zpráv a hrozeb. Jsme vystaveni neustále se měnícím událostem, toku informací, a to nás nutí neustále aktualizovat svůj postoj a vůči někomu se vymezovat. Proto Jeden svět v této rozjitřené době chce připomenout sílu spolupráce jako možnou cestu obnovy. Spolupráce není samozřejmost. Je to schopnost, kterou se postupně učíme.

S takovou myšlenou souzníme, protože týmovou spolupráci považujeme za jeden ze základů nejenom dobře fungující firmy, ale i celé společnosti.

Proto jsme se stali hlavním regionálním partnerem festivalu Jeden svět 2017 ve Zlíně.

Organizačnímu týmu přejeme, ať se vše podaří a uvidíme se přímo na místě!

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše neotravná reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu