Potkejme se na brněnském veletrhu AMPER – už 21. března

19. 3. 2019

Samotní organizátoři jej označují za „největší a nejprestižnější událost“ v oborech elektro, IT, řízení a automatizace v ČR. Na veletrh AMPER jezdíme každý rok a s klidným svědomím můžeme jejich slova potvrdit. Přes 600 firem z 26 zemí a 40 000 návštěvníků. To jsou impozantní čísla, a to se bavíme o minulém ročníku. Potvrdí-li se očekávání organizátorů, budou letos čísla ještě vyšší.

Ostatně i to je důvodem, proč se na AMPER těšíme – potkáme tam spoustu nových tváří, ale i stávajících partnerů, pro které už léta zajišťujeme překladatelské služby. Navíc si moc rádi prohlédneme nejnovější technologie pěkně zblízka. I v tom je krása podobných akcí. Když vás některá technologie zaujme, můžete se o ní dozvědět vše podstatné přímo na místě.

Tady se můžete mrknout na oficiální videopozvánku organizátorů AMPERu. Dobře zachycuje příjemnou atmosféru veletrhu:

 

Kdo od nás vyrazí do terénu tentokrát?

Letos do Brna vysíláme tento tandem:

Milan Milian, Business Development Manager Michal Chrastina, Business Development Manager

 

Budete-li 21. března na AMPERu a právě přemýšlíte nad výběrem překladatelské agentury, ozvěte se Milanovi Milianovi na +420 773 762 893 nebo milan.milian@zelenka.cz a dohodněte si schůzku. Milan i Michal s vámi přímo na veletrhu rádi proberou možnosti naší spolupráce v oblasti odborných překladů.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu