Potkejme se na konferenci ATC ve Walesu!

31. 8. 2018

Už samotný název „ATC Language Industry Summit 2018“ dává tušit, že půjde o jedinečnou akci. Do britského Cardiffu (Wales) se koncem září sjedou mezinárodní špičky z oboru překladatelství a se stovkami návštěvníků se podělí o současné trendy i výhled do budoucna. Chybět nebudou ani přednášky a diskuze na téma náboru těch správných lidí, procesů ve firmách a vylepšení projektového managementu.

Ostatně tady se můžete sami podívat na pořádně nabitý program letošní konference ATC.

Za naši překladatelskou agenturu do Walesu vyrazí Business Development Manager Roger Towers Smith. Na místě bude již od 19. září a mimo samotné konference se 22. září zúčastní také historicky prvního mentoring programu (Small Business Initiative) pro majitele menších společností. Roger se v něm s řediteli společností podělí o svou expertizu v oblasti týmové komunikace, kontroly kvality a GDPR.

Pokud byste se s Rogerem chtěli potkat mezi 19. a 22. zářím v britském Cardiffu, napište mu na roger.smith@zelenka-translations.com nebo zavolejte na +420 778 736 886 a domluvte si schůzku.

P.S. Nezapomeňte sledovat náš Twitter nebo Instagram, Roger nás bude zásobovat fotkami a krátkými videi.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu