Potkejme se na tekomu a tcworldu 2018 ve Stuttgartu

5. 11. 2018

Tekom a tcworld fair jsou mezinárodní konference zaměřené na technickou komunikaci, na které se každý podzim do Stuttgartu sjíždí tisíce expertů z celého světa. My se jich pravidelně účastníme mj. kvůli odborným workshopům a přednáškám. Díky tomu zůstáváme v obraze a držíme krok se všemi požadavky našich zákazníků. Ročně totiž zpracujeme tisíce překladatelských zakázek z technických oborů.

Navíc podobné konference bereme jako ideální příležitost k setkání s našimi zákazníky a poznání nových.

 

Jak to myslíte letos žádný stánek?

Je to tak. V posledních letech jsme vždy měli připravené celkem originální stánky, třeba s cyklistickým trenažerem nebo ten ve stylu "Provence" s vybarvováním obrazů. Letos jsme si ale řekli, že namísto stánku zainvestujeme někam jinam.

Pořádáme tzv. Evening with ZELENKA pro zhruba 30 VIP zákazníků, překladatelů a expertů z oboru překladatelství. Bude to pro nás úspornější a získáme víc prostoru (doslova) k setkáním.

Je za tím stejná myšlenka jako u našich ZELENKA Eventů. Vzájemně sdílet zkušenosti, nápady a budovat pevnější nebo rovnou nová přátelství v neformální atmosféře (čeká nás totiž útulná restaurace hned naproti výstavním halám).

Věříme, že si nás na veletrhu najdete i bez stánku a chcete-li se s námi potkat, stačí napsat na eric.jokiel@zelenka-uebersetzungen.de.

A nezapomeňte sledovat náš Twitter nebo Instagram pro další aktuality ze Stuttgartu.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu