Přijde nám to až neuvěřitelné, ale od založení naší společnosti uběhlo již 25 let

17. 6. 2015

Na oslavu tohoto pěkného kulatého výročí jsme pozvali naše překladatele, lektory, grafiky, ale i zákazníky a zaměstnance naší firmy, abychom si společně ťuknuli na náš úspěch. Ne náš jako firmy, ale náš ve smyslu patřící všem, kdo se na rozvoji firmy nějakým způsobem podíleli. Na toto jubileum byli proto netradičně pozváni všichni dohromady – naši věrní zaměstnanci, zodpovědní dodavatelé i vážení klienti. Protože bez vás všech by tu agentura ZELENKA nebyla.

O tom, že náš slogan „communication without limits“ používáme i v praxi, se mohli všichni účastníci osobně přesvědčit. V pokročilé denní době si už rozuměli úplně všichni, bez ohledu na národnost či jazykové znalosti. :-)

Ještě jednou děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě a realizaci této veselé akce, a věříme, že si účastníci odnesli hezké vzpomínky.

Pro ty, kdo se na vlastní kůži nemohli zúčastnit, přikládáme odkaz na krátké video.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše neotravná reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu