Rozjíždíme sérii videorozhovorů. Díky nim nás poznáte lépe

22. 7. 2019

Hezky zpracované inzeráty s fotkami jsou z hlediska náboru nových kolegů velmi užitečné, ovšem video jde přeci jen o kus dál. Člověk z něj dokáže aktéry vnímat více do hloubky, zachytit jejich charisma, způsob vystupování a udělat si na ně ucelenější názor. A pak se třeba snáze rozhodnout, zda by do takového týmu zapadl.

Proto jsme rozjeli seriál videorozhovorů, ve kterých se toho o nás dozvíte celkem dost. V každém z dílů Roman Zelenka (jednatel agentury) s jedním z nás probírá začátky ve firmě, motivaci, osobní hodnoty nebo výhled do budoucna.

Díky těmto rozhovorům si uděláte představu o tom, zda bychom vám sedli jako:

 

První odvážný – obchodník Milan

Jako první do toho šel Milan Milian, náš Business Development Manager. Před natáčením se sice přiznal, že je hodně nervózní, ale i tak to nevzdal. Což hezky ladí s jeho povahou bojovníka, který se jen tak něčeho nezalekne.

Jak se Milan cítil po nástupu do firmy? Co je pro něj v práci nejdůležitější? Má u nás dostatečný prostor být sám sebou? A proč má na hlavě ten šrám? To vše se dozvíte ve videu.

 

Nové díly najdete vždy v sekci Novinky na našich webovkách nebo na Facebooku.

Pokud byste se k nám chtěli přidat, zrovna hledáme další kolegy i překladatele, tak se mrkněte na naši stránku Jobs.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu