S letošním ZELENKA Eventem se vracíme ke kořenům

18. 9. 2017

Už 27 let se snažíme budovat překladatelskou agenturu podle jasných zásad. Profesionální, sledující moderní trendy a ochotnou maximálně naslouchat. Zároveň rádi navazujeme osobní vztahy s našimi zákazníky i překladateli, k čemuž slouží naše pravidelné neformální aktivity. Před pár lety jsme se však rozhodli to celé posunout na trochu vyšší level a…

…tak vznikly ZELENKA Events

O co jde? ZELENKA Events jsou spojením pracovních workshopů a neformálních setkání na neobvyklých místech. Jednou za rok se takto potkáváme s VIP zákazníky, překladateli i vyhlášenými experty z oboru, abychom si vyměnili zkušenosti, lépe se poznali, a ještě tak vylepšili naši spolupráci.

Pro zákazníky totiž nechceme být jen dodavatelem překladů, ale také spolehlivým partnerem, který jim za všech okolností dokáže správně poradit. A to jde o poznání lépe, když do hloubky poznáme jejich skutečné potřeby a přání.

 

Pálavo, here we go!

Pro letošek jsme se tedy rozhodli účastníkům ukázat krásy jižní Moravy v České republice, konkrétně oblast Mikulova. Naše pozvání přijaly mezinárodní špičky překladatelského oboru, desítky VIP zákazníků a překladatelů. A my se už nemůžeme dočkat, až se společně pustíme do odborných workshopů, které se nebudou odehrávat v konferenčních místnostech, ale v nádherné přírodě Chráněné krajinné oblasti Pálava.

Nedávno jsme kvůli tomu vyrazili prošlápnout terén a natočili tuhle krátkou video-ochutnávku:

Tématem letošního ZELENKA Eventu je “návrat ke kořenům”, což koresponduje s místem konání workshopů (kdysi zde sídlila nejstarší civilizace v Evropě) i naší filozofií. Vyznáváme tradiční hodnoty, jako jsou poctivost a férovost, klademe velký důraz na kvalitu i osobní a otevřené jednání. Podle nás jsou to generacemi prověřené základy mezilidské komunikace a my se jich držíme ve všem, co děláme.

Program ZELENKA Eventu na Pálavě máme připravený a zbývá už jen jediné:

Těšit se na nezapomenutelné dobrodružství.

Tak jako v Budapešti.

A v Mnichově.

Ovšem cítíme v kostech, že tentokrát to bude ještě o kus lepší.

Na fotky se můžete těšit na našem Facebooku, Instagramu a reportáž uveřejníme na odborném blogu.

P.S.: Vzhledem k náročnosti organizace a efektivitě vedení workshopů jsou pozvánky na ZELENKA Events limitované, a na akci se tak dostanou jen naši VIP zákazníci, se kterými spolupracujeme dlouhodobě a pravidelně.

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ