Stali jsme se 6. největší překladatelskou agenturou ve východní Evropě!

25. 7. 2017

Zdá se nám to až neuvěřitelné. Ještě před pár lety, konkrétně koncem roku 2013, jsme byli mezi předkladatelskými agenturami východní Evropy na 19. místě. A teď jsme, opět na základě průzkumu nezávislé americké organizace Common sense advisory, “poskočili” na šesté místo.

U ZELENKY dlouhodobě usilujeme o budování pevných a přátelských vztahů s našimi zákazníky, kolegy i překladateli. Jsme zaměřeni na špičkovou kvalitu našich překladatelských služeb, ale zároveň nikdy neztrácíme ze zřetele “lidský faktor”. Vždy jsme se drželi a budeme se držet hodnot jako jsou poctivost, férovost, empatie, a to jak na pracovišti, tak i mimo něj.

Jsme hrdí na všechny naše dodavatele služeb (překladatele, grafiky, fotografy, filmaře…), kolegy v kancelářích a také na naše zákazníky, protože mnozí jsou s námi dlouhé roky a vzájemně si pomáháme. Děkujeme, bez vás bychom se tak daleko nikdy nedostali.

Ale jízda ani zdaleka nekončí! I nadále se budeme ze všech sil snažit poskytovat špičkové překladatelské služby, pořádat parádní teambuildingové akce a být vám nablízku.

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ