Stali jsme se oficiálním sponzorem Translators without Borders

21. 12. 2016

Když jsme před pár týdny psali o našem záměru podpořit na konferenci tekom 2016  neziskovou organizaci Translators without Borders, ani jsme netušili, jak se to celé vyvine. Uspořádali jsme plánovanou soutěž s cyklotrenažerem a celkem získali přes 2 200 eur. Mysleli jsme, že poděkováním od TWB to skončí, ale dostalo se nám ještě o kus větší pocty. Stali jsme se bronzovým sponzorem této neziskovky, dostali certifikát, místo na propagačních materiálech TWB a prostor pro vzájemnou spolupráci do budoucna.

Co na to říct? Snad jen: Děkujeme! TWB sponzorujeme kvůli záslužné práci, kterou odvádí pro ty, kteří ji potřebují nejvíce a budeme v tom rozhodně pokračovat. V naší překladatelské agentuře podporujeme vícero charitativních projektů a organizací, protože zkrátka věříme, že pomáhat je důležité. Člověk nikdy neví, komu ve výsledku i tou pověstnou troškou může pomoci se vypořádat s momentální nepřízní osudu nebo jako v případě TWB, rovnou třeba i zachránit život.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu