Studentům UTB jsme darovali jazykové kurzy za 9 000 Kč

21. 4. 2017

Když nás Fakulta humanitních studií UTB oslovila se žádostí o podporu soutěže Show off / Zeig dich, neváhali jsme. V naší překladatelské agentuře pracuje mnoho absolventů některého z oborů Univerzity Tomáše Bati, a moc dobře tak víme, že podpora podobných akcí má smysl. Studenti díky nim získají cenné zkušenosti, které jim pomohou např. během hledání brigády, práce nebo k rozjezdu vlastních projektů.

O co přesně v soutěži šlo?

Studenti si nachystali přednášky v angličtině nebo němčině. Témata se točila kolem důležitých dovedností na trhu práce, ideální podobě kariéry nebo hodnotách a přínosech týmové spolupráce. Po skončení soutěže můžeme směle prohlásit, že jsme hrdí na sponzoring podobné akce. Zlínská univerzita vychovává šikovné lidi a rádi jsme k tomu přispěli svojí trochou i my.

Rozhodli jsme se totiž každému z výherců darovat jazykový kurz v naší jazykové škole. Kurzy plně přizpůsobíme požadavkům obou výherců, aby se neučili něco, co už ovládají a naopak se zlepšili v tom, kde cítí rezervy.

Výhercům ještě jednou gratulujeme a těšíme se na další ročník soutěže.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše neotravná reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu