tekom 2017: stavte se za námi, odpočiňte si a podpořte dobrou věc

23. 10. 2017

A je to! Všechny přípravy na tekom 2017 jsou za námi. Letos jsme na rušném mezinárodním veletrhu, který se věnuje technické komunikaci, připravili takovou menší oázu klidu. Dobrůtky jsou připravené, víno se chladí… a to není všechno!

Ani tentokrát jsme nevynechali možnost uspořádat charitativní kampaň na podporu Překladatelů bez hranic - Translators without Borders. Přímo na tekom jsme přivezli tři nádherné obrazy, které nám návštěvníci pomohou vybarvit. Zájemci dostanou barevné tužky, chvilku si odpočinou od shonu téhle prestižní akce a pomohou nám vybarvit obrazy znázorňující hodnoty překladatelského odvětví, jako jsou třeba otevřenost, vzájemná pomoc a přátelství. A kdo bude chtít, může přímo v našem stánku podpořit TWB libovolnou částkou.

Navíc má každý přispěvatel šanci vyhrát jeden z vybarvených obrazů. Stačí přispět jakoukoliv částkou na speciální stránce kampaně nebo se stavit za námi ve stánku 2/A07, kde vám rádi řekneme víc.

Už se na vás těšíme a děkujeme za každý příspěvek!

 
 
 
 
 

 

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ