V březnu vystoupíme na prestižní konferenci GALA v Bostonu

16. 2. 2018

Pozvání vystoupit na konferenci GALA v Bostonu jsme přijali s nadšením a vlastně se nám tím i trochu splnil sen. Téměř 28 let rozvíjíme rodinnou překladatelskou agenturu ZELENKA podle hodnot, kterým věříme – férovost, otevřenost, spolehlivost, empatie, důvěra. Spoustu věcí jsme se učili za pochodu sami a zvládali různé těžkosti. Vždycky jsme ale věřili, že když se jim postavíme čelem, všechno zvládneme.

Asi to z nás vyzařuje, protože když se rozhlédneme po naší agentuře, jsme všichni z velmi podobného těsta. Výše zmíněné hodnoty se však netýkají pouze kolegů v kancelářích, stejně přistupujeme i k překladatelům a zákazníkům.

Je nám tedy velkou ctí, že takový přístup a firemní kultura zaujaly organizátory konference GALA, kteří nás pozvali přednášet do Bostonu. Přesně to byl moment, kdy jsme se na chvilku zastavili a uvědomili si důležitou věc. Jak jsme hrdí na celý náš tým, dodavatele i zákazníky. Všichni společně přispěli k tomu, že původně malá zlínská firmička dostala příležitost sdílet své poznatky s experty na jazykové služby z celého světa.

Rolí prezentátorů se zhostí náš jednatel Roman a „Idea Catalyst“ Kyle. Asi nemusíme zmiňovat, že oba berou přípravy velmi zodpovědně (těch několik bezesných nocí prý dospí potom) a už se nemůžou dočkat své prezentace. Mimo našich vlastních zkušeností se podělí také o poznatky dalších firem, které si rovněž cení „lidského“ přístupu v otázce firemní kultury, byť značná část jejich podnikání závisí na moderních technologiích.

Přednáška se bude jmenovat „Crafting a 21st-century human-to-human company culture“.

Držme tedy Romanovi a Kyleovi palce a těšte na fotky/videa na našem Facebooku a Instagramu! (@Zelenka_translations)

 

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ