V červnu zamíříme na LocWorld do Varšavy. S přednáškou

16. 5. 2018

Obsah varšavského LocWorldu odráží velmi aktuální téma – digitální transformaci. Je všude kolem nás. Internet věcí, analýzy na základě velkých dat, komunikace stroje se strojem, blockchain, umělá inteligence… to všechno hraje významnou roli už dnes a v budoucnu bude hrát ještě větší (například v konceptu Průmyslu 4.0, o kterém jsme už psali). Jak ale digitální transformace ovlivňuje a ovlivní poskytovatele jazykových služeb, jako je naše překladatelská agentura? Právě to se chystáme zjistit už 6.–8. června ve Varšavě.

Program konference je zaměřený na digitální transformaci v oblasti překladů, lokalizací a její využití ve světě byznysu. Přes 80 řečníků nabídne svou expertizu stovkám návštěvníků z celého světa.

Jedním z přednášejících bude i náš jednatel – Roman Zelenka. V rámci tzv. MicroTalks promluví na téma: „Adding More Humanity in Technology-driven LSPs“, což bychom mohli volně přeložit jako „Důležitost lidského faktoru u technicky zaměřených poskytovatelů jazykových služeb“.

U ZELENKY věříme, že i přes veškerý technologický pokrok a automatizaci je stále nezbytné myslet na lidi, budování sehraného týmu a zdravou firemní kulturu. Potěšilo nás, že organizátoři LocWorldu to vidí podobně a zařadili nás po bok těch, kteří budou mluvit o nejmodernějších technologiích.

Podle nás leží budoucnost překladatelství, lokalizací a vlastně i celé řady dalších odvětví v efektivním propojení lidského faktoru a moderních technologií.

Mimo Locworldu se v Polsku chystáme i na konferenci Game Global Forum, abychom se seznámili s nejnovějšími trendy ve stále rostoucím herním průmyslu. Mezi zákazníky máme i společnosti zabývající se právě tvorbou videoher, pro které překládají naši „překladatelé-pařani.“ Chceme tak být stále v obraze.

Pokud budete mezi 6.–8. červnem ve Varšavě, klidně za námi skočte. Třeba zvládneme i pár kol v nějaké onlinovce na Game Global Foru. :-)

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ