Ve dnech 22.–25. 3. 2015 se zúčastníme konference v Seville

20. 2. 2015

Jazykový průmysl musí neustále čelit novým výzvám, proto je výměna zkušeností velmi důležitá. Konference pořádaná asociací GALA v Seville (jsme jejím členem) začíná hned v neděli výměnou zkušeností mezi výkonnými řediteli (CEO FORUM). Ze široké programové nabídky zmiňme alespoň klíčové přednášky

V prvním oficiálním dni, tedy v pondělí, to bude přednáška zástupkyně firmy Hogarth, která je světovým lídrem v poskytování speciálních marketingových překladů, tzv. transcreation (blíže také na našem blogu). Druhý den zahájí svou přednáškou zakladatel mladé inovativní firmy Gengo, která byla založena jako tzv. startup firma v roce 2008 a dosáhla v krátké době velmi zajímavých výsledků. A poslední den to bude závěrečné slovo od viceprezidentky firmy Lionbridge, která je jednou z nejvýznamnějších překladatelských společností na světě s obratem okolo 500 milionů dolarů.

Rádi se zde setkáme s každým, kdo si bude chtít vyměnit zkušenosti se zaváděním nových technologií a inovativních řešení v překladatelském průmyslu.

 

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ