Vyrážíme se zákazníky do Mnichova!

12. 9. 2016

Pokud naši překladatelskou agenturu sledujete už delší dobu, asi vás to moc nepřekvapí. Neformální akce prostě máme v krvi a nedáme na ně dopustit. Je to pro nás, a všechny pozvané, ideální příležitost, jak na chvíli vypnout a poznat se zase z trochu jiné stránky. U ZELENKY totiž věříme tomu, že práce jde od ruky mnohem lépe, když víte, pro koho ji děláte.

Takže vyrazíme do Mnichova!

Podobně jako v případě první GREEN TEAM ON TOUR do Budapešti, také letos budeme mít pronajatý vlastní autobus. Cestou nabereme zákazníky z Čech a s nimi na palubě budeme pokračovat směrem do Německa.

Co tam chystáme?

Celodenní sobotní program zahájíme workshopem a networkingem. Naši projektoví manažeři se pobaví se zákazníky o jejich přáních a dalších možnostech spolupráce. Tyto workshopy pořádáme na zákaznických akcích pravidelně, protože tak můžeme práci pro zákazníky ještě vylepšit.

Jakmile dořešíme pracovní záležitosti, nastane čas pro zábavu. A opět, pokud nás znáte, asi vás nepřekvapí, že půjde o trochu toho adrenalinu, jak jsme ostatně zvyklí – třeba ze sportovního víkendu v Luhačovicích nebo cyklo-výletu s překladateli.

V Mnichově totiž půjdeme na rafting!

Oblast kolem Bad-Tölz ukrývá nádherné scenérie a my jsme pro rafting vybrali klidnější rameno řeky Isar, abychom si tamní přírodu mohli pořádně vychutnat. Jakmile se dosyta vynadíváme a doplavíme se na konec trasy, čeká nás zasloužená afterparty.

Celou akci budeme navíc dokumentovat na našem Facebooku a Instagramu.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu