Zmákli jsme Festivalový půlmaraton pro Handicap Zlín

16. 6. 2017

Jak jsme psali, tak se stalo. Společná kampaň pro neziskovku Handicap Zlín vyvrcholila Festivalovým půlmaratonem, který jsme uběhli společně s těmi, o které se Handicap Zlín stará. Vyšlo nám vše od počasí přes speciální vozíky pro děti až po „hecířského“ ducha, díky kterému jsme úspěšně všichni doběhli do cíle. Navíc se k nám připojila řada jednotlivců i firem, kteří oblékli triko podporující DMS kampaň Handicapu Zlín.

Úžasný na tom byl i fakt, že se k nám připojili naši zákazníci, překladatelé, kolegové… všechny nás spojila snaha se pořádně hecnout a dokázat něco nejen kvůli sobě, ale především pro ty, kteří nezištně pomáhají druhým nebo sami běžet nemohou.

Akce jako jsou tyhle, dokreslují ducha naší překladatelské agentury. Maximálně se snažíme odvádět dobrou práci pro naše zákazníky, ale zároveň nám není lhostejné naše okolí a když můžeme, pomůžeme dobré věci.

Děkujeme všem, kdo se do toho pustili s námi a Handicap Zlín podpořili.

A teď si můžete prohlédnout pár fotek z celé akce -> Festivalový půlmaraton Zlín 2017

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ