Zvládáme překlady i lukostřelbu!

7. 9. 2017

Jedním z pravidel naší překladatelské agentury je: „Work hard, play hard“, tedy přes den v práci jedeme naplno, a pak si užíváme zasloužený odpočinek. Rádi si ten odpočinek užíváme i společně s kolegy, a proto vymýšlíme nejrůznější teambuildingové akce, ideálně pokaždé aspoň trochu jiné a originální.

Takže jsme si teď zahráli na Robin Hoody!

Pokud nás už nějakou dobu sledujete, víte, že jsme poměrně akční a například běháme maratony, jezdíme na kolech nebo sjíždíme vodu na raftech. Mohlo by se tedy zdát, že lukostřelba nebude nijak zvlášť náročná, ovšem pozor, to jste ještě neviděli mířit našeho markeťáka Davida! Naštěstí u nás byl stálý dozor, takže se nikomu nic nestalo a šípy letěly do připravených terčů a gumové zvěře.

Postupně jsme se všichni prostřídali, vyzkoušeli si správné držení luku, míření i střelbu. Pak jsme rozdělali oheň, opekli špekáčky a zazpívali si díky úžasnému kytarovému doprovodu našeho Business Development Managera – Milana. Počasí naštěstí bylo moudré a vše nám tak vyšlo podle plánu. Pro případ deště jsme sice měli postavené velké stany, ale i tak bychom si v nich místo lukostřelby mohli hrát leda tak na schovávanou.

Celou galerii fotek najdete přímo tady -> Teambuilding - lukostřelba (srpen 2017)

Máme tyhle teambuildingové akce moc rádi a rozhodně v nich budeme pokračovat. Sledujte náš Facebook nebo Instagram a zjistíte, do čeho se vrhneme příště.

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ