CYKLOBRÁNU do PRÁZDNIN sponzorujeme i tento rok

5. 6. 2016

Podpora smysluplných komunitních projektů je jedním z dlouhodobých cílů naší překladatelské agentury. CYKLOBRÁNA do PRÁZDNIN nás zaujala už v minulosti, protože vede děti (potažmo jejich rodiče) k aktivnímu odpočinku v podobě jízdy na kolech. My sami patříme k nadšeným cyklistům, takže je nám projekt velmi blízký.

Už v neděli 12. června budou děti závodit v otevřeném areálu u jezera (hned vedle hotelu Všemina). Organizátoři připravili několik tras, které jsou odstupňované délkou i náročností. Na své si tak přijdou jak menší, tak i větší děti (od 2 do 14 let). Dospělí budou svým ratolestem fandit okolo trati, ale mohou se také zúčastnit doprovodného programu. Více informací o závodech se dozvíte přímo na stránkách CYKLOBRÁNY do PRÁZDNIN.

Děkujeme organizátorům z AMENITY-EXTREM SPORT a řediteli závodu Jiřímu Richterovi za uspořádání této akce. Vést děti ke sportu již odmalička je podle nás skvělé a sami se tím řídíme i v případě našich rodin.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu